اثر بخشی نوای همشهری

پیگیری نوای همشهری در خصوص دو خودروی رها شده در پردیس

پردیس خبر _ خودرویی که مدتها بود در خیابان رها شده بود با پیگیری پردیس خبر و از سوی خدمات شهری شهرداری پردیس از محل خارج شد.

🔹 طی پیام شهروندی که از سوی ساکنین فاز یک پردیس در خصوص رها شدن دو خودرو در خیابان فاز یک پردیس بمدت طولانی که موجب مشکلاتی مانند تجمع معتادین و کارتن خواب ها و محل جاسازی مواد مخدر شده بود از سوی پردیس پیگیری شد.

🔹 طی این پیگیری با سرهنگ عبدیان فرمانده نیروی انتظامی و خیری مسئول خدمات شهری شهرداری پردیس گفتگو کردیم.

🔹 فرمانده نیروی انتظامی در پاسخ به این پرسش که چرا با وجود تماس های مکرر شهروندان به ۱۱۰ اقدامی مبنی بر جمع آوری و پیگیری صورت گرفته، گفت: هر چیزی مربوط به پلیس نیست و طی بررسی ها مطلع شدیم خودروها مربوط به ساکنین محله است و اینها هر دو صاحب دارند، در ثانی این موارد از مصادیق سد معبر و وظیفه ذاتی شهرداریهاست.

🔹 وی افزود: نزدیک به دو سال است که این خودروها رها شده است، سال قبل هم علی رغم اینکه باید شهرداری این کار رو میکرد کلانتری آنها را به پارکینگ انتقال داد و متاسفانه مقام قضایی دستور آزادی آنها را صادر کرد و مالکین دوباره خودروها را از پارکینگ آزاد و به محل آوردند.

🔹 در ادامه با خیری مسئول خدمات شهری تماس گرفته شد و ایشان دستور بررسی موضوع رو داده و اعلام کرد: خودروهایی که به این صورت بمدت طولانی در خیابان ها رها شده اند شناسایی و اخطار داده می شود تا ظرف ۴۸ ساعت توسط مالک و در صورت عدم حضور توسط شهرداری به پارکینگ منتقل شود.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir