نایب رئیس شورای اسلامی شهر پردیس خبر داد؛

پیگیری احیای مصوبات مجلس شورای اسلامی در زمینه ورزش کارگری/ ارائه تخفیف در شهریه کارگران طی تعامل با مجموعه های ورزشی

نایب رئیس شورای اسلامی شهر پردیس از پیگیری احیای مصوبات مجلس شورای اسلامی در زمینه ورزش کارگری خبر داده و از ارائه تخفیف در شهریه کارگران طی تعامل با مجموعه های ورزشی سخن گفت.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر، حسن لاله در گردهمایی روانشناسی ورزشی که به همت هیئت ورزش کارگری شهرستان پردیس و به مناسبت دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران با حضور حسینعلی سلیمانی فر رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر پردیس، ناصر چراغی رئیس کمیسیون ورزشی شورای اسلامی شهر پردیس، شهاب شکاری رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر پردیس و دیگر مسئولان در مجموعه فرهنگی ورزشی شهرداری پردیس (سالن شهدای گمنام) برگزار شد، اظهار داشت: در ابتدای امر بر خود وظیفه می دانم ضمن آرزوی طول عمر پربرکت برای رهبر معظم انقلاب(مدظله)، درود و سلام بر روح پرفتوح امام راحل(ره) و توفیق روزافزون برای خدمتگزاران نظام مقدس اسلامی، ایام دهه مبارک فجر را خدمت هموطنان گرامی، شهروندان عزیز پردیس و حاضران در این مراسم تبریک و تهنیت عرض کنم.
وی ادامه داد: همچنین ایام سوگواری بانوی عالم حضرت فاطمه زهرا(س) و دهه فاطمیه را خدمت عاشقان خاندان عصمت و طهارت(ع) تسلیت عرض می کنم و امیدوارم منش و روش زندگی آن حضرت الگوی زندگی همه ما قرار گیرد.
این مقام مسئول اضافه کرد: جایگاه حقیقی و کرامت بانوان در دین مبین اسلام کاملا تبیین شده و با طلوع این آخرین و کاملترین دین الهی، تنها میزان تقوی افراد با هر نژاد و جنسیتی بعنوان شاخص برتری انسان ها تعیین شد.
نایب رئیس شورای اسلامی شهر پردیس و رئیس هیئت ورزش کارگری شهرستان افزود: از این رو، بانوان در جامعه اسلامی می توانند در همه حوزه های اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی، ورزشی و … فعالیت کنند و این مهم از برکات دین مبین اسلام است.
حسن لاله با اشاره به اهمیت و جایگاه جوانان در شرایط امروز و آینده جامعه خاطرنشان کرد: جوانان، قشری حساس محسوب می شوند، چراکه در سایه برنامه ریزی و اهتمام در امور این عزیزان می توان آینده ای درخشان را رقم زد و یا خدای ناکرده با بی توجهی، چالشی بزرگ برای کشور ایجاد کرد.
وی تصریح کرد: در بیانی ساده، جوانان نقشی بی بدیل و بارز در آینده کشور دارند و در راستای ارتقای بهره وری این قشر، هدایت توان بالقوه آنها در مسیرهای صحیح و افزایش امید به زندگی و آینده در آنها باید برنامه ریزی های دقیق و مدونی تهیه و اجرایی شود.
این مقام مسئول ورزش را راهی برای افزایش سلامت روح و جسم نسل جوان جامعه دانست و گفت: توجه به فعالیت های ورزشی، سلامت و نشاط عمومی را به دنبال دارد و این مهم برای قشر جوان حیاتی تر از سایر اقشار است.
نایب رئیس شورای اسلامی شهر پردیس و رئیس هیئت ورزش کارگری شهرستان ادامه داد: هیئت ورزش کارگری شهرستان پردیس طی سالی که گذشت میزبان رقابت های پتانک استان تهران بعنوان ورزشی مفرح و خانوادگی بود.
حسن لاله ادامه داد: همچنین یکی از ورزشکاران این هیئت در رقابت های المپیک جهانی ورزش کارگری بعنوان بالاترین سطح در این حوزه حضور یافت و عنوان نایب قهرمانی جهان را به دست آورد.
وی در ادامه از برگزاری دوره های مختلف آموزشی، اعزام ورزشکاران شهرستان به رقابت های مختلف کشوری و استانی، ایجاد و تجهیز دفتر هیئت ورزش کارگری شهرستان پردیس، به کارگیری افراد متخصص و زبده در اجرای امور این مجموعه و … بعنوان دیگر طرح هایی اجرایی این هیئت نام برد.
این مقام مسئول بیان داشت: علاوه بر این، برنامه هایی نظیر پیگیری احیای مصوبات مجلس شورای اسلامی در زمینه ورزش کارگری در نواحی کارگاهی شهر پردیس، حضور مستمر ورزشکاران کارگر شهرستان در مسابقات مختلف، همکاری و تعامل با نهادهای مختلف به منظور توسعه ورزش کارگری، برپایی دوره های آموزشی و انگیزشی، ایجاد تعامل با مجموعه های ورزشی سطح شهر و شهرستان برای ارائه تخفیف در شهریه ورزشکاران کارگر و خانواده این عزیزان و … در دستور کار قرار دارد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *