پیروانی: باید مقابل ژاپن بیدار باشیم/ نباید به بازیکنان حریف به راحتی فرصت داد

پیشکسوت فوتبال ایران گفت: ما در مقابل ژاپن باید بیدار باشیم و در صورت تکرار بازی مقابل چین با مشکل روبه‌رو می‌شویم.

غلامحسین پیروانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص پیروزی ۳ بر ۲ تیم ملی فوتبال امید مقابل چین و صعود به عنوان تیم دوم اظهار داشت: بازی پایاپایی با چین داشتیم در لحظات پایانی حریف به سمت دروازه ما حمله می‌کرد در حالی که نباید چنین موضوعی را به بازیکنان حریف اجازه دهند. به هر حال این پیروزی را تبریک می‌گویم اما بازی خوبی که از تیم امید توقع می‌رفت را ندیدم.

وی در مورد دیدار مقابل ژاپن در مرحله یک چهارم نهایی خاطرنشان کرد: باید مقابل ژاپن بیدار باشیم نباید به بازیکنان این تیم فرصت بدهند اگر بخواهیم فوتبالی که مقابل چین انجام دادیم را با ژاپن برگزار کنیم نمی‌توانیم پیروز شویم من با برد تیم تیم ملی خوشحال می‌شوم و با باخت آن واقعاً ناراحت می‌شوم اما معتقدم در دیدار مقابل چین بازی قابل قبولی نکردیم.؟

پیشکسوت فوتبال در مورد تغییرات متداول در تیم ملی گفت: ما در ۳ بازی با ترکیب‌های متفاوتی ظاهر شدیم باید از این بازی‌ها درس بگیریم تا در مراحل بعدی از آن استفاده کنیم اگر بخواهد دفاع ما در دیدار مقابل ژاپن خطی باشد بازیکنان حریف از این فرصت استفاده می‌کنند من اگر سرمربی تیم بودم به هیچ عنوان از روزبه‌ چشمی در خط دفاع استفاده نمی‌کردم چرا که او یک لیدر خوب در میانه میدان است و در این پست امتحانش را در استقلال پس داده است.

پیروانی افزود: مایلی کهن مربی فهیم و خوبی است او باید به خاکپور مشورت بدهد اینگونه نباشد که بگوید من دخالتی نمی‌کنم چرا که در تمام دنیا این موضوع وجود دارد که دستیاران سرمربی به او کمک می‌کنند.

انتهای پیام

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *