پیام فرماندار پردیس به مناسبت حلول سال ۱۴۰۱

پردیس خبر_ یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

🔹 عید فرخنده نوروز را حضور مردم شهرستان پردیس، به ویژه خانواده های معزّز شهیدان، جانبازان، آزادگان و ایثارگران و همه عزیزانی که در این روزها برای تأمین امنیت، آرامش، خدمات درمانی و امدادی، در راستای خدمت به مردم، شب و روز نمی شناسند، تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

🔹 امسال نوروز با برکتی داریم؛ شروع سال با ایام ولادت جان جانان حضرت خاتم الاوصیاء مهدی موعود علیه السلام و ماه مبارک رمضان که ماه رحمت‌های آسمانی است، تقارن پیدا کرده است.

🔹 این تقارن خبر از نزول برکات و رحمت های الهی برای مردم عزیزمان است. انشاءالله

🔹 روند خدمت‌رسانی در دولت مردمی آیت الله رئیسی در سال جدید با قوت و جدیت ادامه دارد و در شهرستان پردیس نیز با برنامه ریزی های انجام گرفته و اهتمام بیش از پیش مسئولان انتظار می رود گام های موثری در رفع موانع و حل مشکلات برداشته شود.

🔹 همچنان که رهبر معظم انقلاب، در تداوم نامگذاری سال ها، شعار امسال را نیز با رویکرد تولید و اشتغال نامگذاری کردند، لازم است برای رفع مشکلات تولیدکنندگان اقدامات اساسی صورت گرفته و این موضوع در دستور کار همه دستگاه های شهرستانی قرار گیرد.

🔹 اینجانب از همیاری و مساعدت مردم صبور و مؤمن شهرستان و تلاش های مسئولان طی سال گذشته، قدردانی می کنم و از خداوند متعال سالی همراه با سلامتی، موفقیت و شادکامی برای همه مردم عزیز شهرستان خواستارم.

(سایه مقام عظمای ولایت مستدام)

۱۴۰۱/۱/۱

(ظفر پور ابراهیم
فرماندار شهرستان پردیس)

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر :

http://Www.Pardiskhabar.ir

ارسال دیدگاه