پیام فرماندار شهرستان پردیس در گرامیداشت روز جمهوری اسلامی

پردیس خبر_ یوم الله ۱۲ فروردین، روز بزرگی است که به یمن پیروزی انقلاب اسلامی، کم نظیر ترین همه پرسی در تاریخ میهن عزیزمان ایران برگزار و خونی تازه در کالبد نظام تازه متولد شده جاری شد.

بسم الله الرحمن الرحیم

🔹️ یوم الله ۱۲ فروردین، روز بزرگی است که به یمن پیروزی انقلاب اسلامی، کم نظیر ترین همه پرسی در تاریخ میهن عزیزمان ایران برگزار و خونی تازه در کالبد نظام تازه متولد شده جاری شد.

🔹 روز آری گفتن به تجدید حیات اسلام ناب محمّدی (صلی الله علیه و آله) در بیعت با ولایت فقیه و تثبیت دستاوردهای سال‌های مبارزه و نهضت اسلامی ملت بزرگ ایران اسلامی به رهبری امام راحل عظیم الشأن (رضوان الله علیه) و جانفشانی شهدای این سرزمین است.

🔹 یوم الله دوازده فروردین سرآغاز حکومت مستضعفین و غلبه بر مستکبرین غاصبی است که آزادی و استقلال و عدالتخواهی این ملّت را بر نمی تابیدند.

🔹 اینک به پاس آن انتخابات سرنوشت ساز و درخشان، جمهوری اسلامی ایران برفراز قلّه ی رفیع عزت، اقتدار و استقلال ایستاده است و به آینده ای روشن و پرامید و پر افتخار این سرزمین و عظمت آن می نگرد.

🔹 اینجانب ضمن تبریک مجدد  سال جدید که با عطر مهدوی (عج) همراه بود، ۱۲ فروردین را به  همه مردم شهرستان پردیس تبریک عرض نموده، اطمینان دارم در سالی که بنام سال تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین نام گذاری شده، با همت دولت مردمی و همه خدمتگزاران، سالی توام با موفقیت، سربلندی و پیروزی در پیش خواهیم داشت و امیدوارم که در این سال با کمک و حمایت مردم شریف و متدین با غلبه بر مشکلات گام های استوارتری در راه توسعه و پیشرفت شهرستان پردیس برداریم.

۱۴۰۱/۰۱/۱۲

(ظفر پور ابراهیم
فرماندار شهرستان پردیس)

#آری

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir

ارسال دیدگاه