پیام تبریک سرپرست شهرداری بومهن، بمناسبت روز جمهوری اسلامی

پردیس خبر_ الماسی طی پیامی، ۱۲ فروردین، روز جمهوری اسلامی را تبریک گفت.

بسم الله الرحمن الرحیم

🔹 یوم الله ۱۲ فروردین،جلوه ای از وعده حق خداوند تبارک و تعالی و یادآور حماسه سیاسی و فریاد بلند و پرطنین ملت فهیم و بصیر ایران به برپایی حکومت جمهوری اسلامی ایران و تجلی یکی از ماندگارترین صفحات زرین انقلاب اسلامی است که با در نوردیدن تمامی مرزهای جغرافیایی و سیاسی،مورد اقبال عمومی جوامع و کشورها قرار گرفته و نور امید را در دل محرومان و مستضعفان جهان بر افروخت.

🔹 در چنین روزی، آرزوی دیرین استقلال و آزادی ملت ایران با استقرار جمهوری اسلامی به واقعیت پیوست.

🔹 این روز از جمله مهمترین ایام تاریخ ایران است، چرا که وعده الهی با انقلابی مردمی به بار نشست و جمهوری اسلامی با خون هزاران شهید از لایقترین فرزندان این سرزمین بر برگه های “آری” نقش بست.

🔹 “آری” بیش از ۱۲ درصدی به جمهوری اسلامی، سندی است بر خواسته نهایی و تاریخی مردمی که خواهان حاکمیت ارزشهای دینی و قرآنی بر سرزمین کهن خود بوده و هستند.

🔹 پاسداشت روز جمهوری اسلامی در حقیقت گرامیداشت پیوند جمهوریت و اسلامیت نظام و عید ملی و دینی ملتی است که یکصدا و یکپارچه به آنچه که دین خدا حکم میکرد، “آری” گفتند.

🔹 ۱۲فروردین ۵۸ نقطه آغازی بر خود باوری ملتی خداباور است که با ایمان به کلام الهی (و اعتصموا بحبل الله جمیعا) و در نخستین انتخابات آزاد تاریح ایران، عید نوروز را به عیدی مردمی بدل کردند.

🔹 اینجانب با تبریک عید جمهوری اسلامی به تمامی هموطنان ارجمند و آرزوی تداوم راه خمینی کبیر(ره)، توفیق همگان در پیروی از اوامر رهبری بصیر انقلاب و موفقیت روزافزون این نظام الهی را از درگاه باریتعالی خواستارم.

 

(حسن الماسی مفیدی
۱۲ فروردین ۱۴۰۱)

#آری

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir

ارسال دیدگاه