گفتگو/سرپرست جمعیت هلال احمر شهر تهران

پوشش امدادی نماز عید سعید فطر در تهران با بیش از ۵۵۰ نیروی امدادی

سرپرست جمعیت هلال احمر شهر تهران از آمادگی بیش از ۵۵۰ نفر امدادگر جهت ارائه خدمات امدادی به نمازگزاران عید سعید فطر تهران خبر داد.

به گزارش پردیس خبر کاووس محمودی در گفتگو با خبرنگار فرهنگی تهران نیوز؛ از آمادگی کامل امدادگران این جمعیت جهت ارائه خدمات امدادی به نمازگزاران عید سعید فطر در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) خبر داد.

محمودی در ادامه گفت: هلال احمر شهر تهران با پشتیبانی ستاد مرکزی هلال احمر استان تهران، پوشش امدادی فضای حلقه ویژه و محوطه داخلی مصلای تهران(محل برگزاری نماز عید در روز عید سعید فطر را بر عهده خواهد داشت.

سرپرست جمعیت هلال احمر شهر تهران در ادامه اعلام کرد: این جمعیت ضمن حضور ۵۵۰ امدادگر، با بکارگیری ۲۲دستگاه آمبولانس، ۲دستگاه اتوبوس آمبولانس، یک دستگاه خودروی نجات، یک دستگاه اتاق عمل سیار، یک دستگاه ICU سیار و برپایی دو درمانگاه اضطراری و تجهیز تیم های حاضر به تجهیزات ضروری امداد و نجات، به نمازگزاران این عید بزرگ اسلامی خدمات ارائه خواهد نمود.

وی افزود: همچنین ۱۱۰ اکیپ امدادی آماده در تمامی نقاط و محوطه داخلی محل برگزاری نماز پیش بینی و جانمایی شده است که در صورت بروز هرگونه حادثه ای برای هموطنان، به ارائه خدمات امدادی و عملیاتی مبادرت می نمایند.

انتهای متن/ش

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *