پنج هزار واحد مسکن مهر پردیس افتتاح شد

پنج هزار واحد مسکن مهر پردیس افتتاح و چند مجموعه با اعتبار ۱۰۳۸ میلیارد تومان برای تکمیل در فازهای مختلف امروز کلنگ زنی شدند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پردیس خبر آیین افتتاح پنج هزار واحد مسکونی مهر و کلنگ زنی چند مجموعه رفاهی، آموزشی و فرهنگی با حضور حبیب‌الله طاهر خانی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید کشور، علیجانی،سعیدی و سروش نمایندگان مردم پردیس در مجلس شورای اسلامی، تواهن معاون عمرانی استاندار تهران، مرتضی حیدری فرماندار و حسین توسلی امام جمعه شهرستان پردیس برگزار شد.
این مراسم با تلاوت آیاتی از قرآن کریم در فاز هشت آغاز شد.
سعید غفوری مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس در آغاز مراسم گفت: تلاش کرده بودیم که ۲۰ هزار واحد تا امروز برای افتتاح آماده شود، اما به دلایل مختلف تنها ۵۰۲۰ واحد افتتاح شده و بقیه واحدها به ماههای آتی موکول شد.
وی افزود: ۲۰ هزار نفر در واحدهایی که امروز افتتاح می شوند سکونت پیدا می کنند.
مدیر عامل شرکت عمران پردیس تصریح کرد: پروژه های مشارکتی مختلفی با اعتبار ۱۰۳۸ میلیارد تومان برای تکمیل در فازهای مختلف امروز کلنگ زنی می شوند.
مرتضی حیدری فرماندار شهرستان پردیس، تکمیل و تحویل این تعداد واحد مسکونی را تحویل یک شهر دیگر دانست.
وی مسکن مهر را یک بمب ساعتی خنثی شده خواند و بیان کرد: مشکلات ایجاد شهر جدید و احداث واحدهای مسکن مهر با هم ادغام شده و مشکلات بیشتری را ایجاد کرده است.
حیدری با اشاره به وجود شایعاتی مبنی بر عدم تحویل واحدهای مسکن مهر، خاطر نشان کرد: امروزه با تلاش دست اندرکاران و تحویل و تکمیل واحدها واقعیت روشن می شود.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *