بهنام ابوالقاسم‌پور:

پرسپولیس لخویا را حذف کند راحت تا نیمه نهایی می‌رود/کوچک‌ترین غفلت کار را برای پرسپولیس سخت می‌کند

مهاجم اسبق تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت:اگر پرسپولیس بتواند در مقابل لخویا عملکرد خوبی داشته و طی دو مسابقه رفت و برگشت این تیم را شکست دهد، می‌تواند تا نیمه نهایی صعود کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر بهنام ابوالقاسم‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرج اظهار داشت: در فصل اخیر لیگ برتر، پرسپولیس دارای ثبات و قدرت بسیار خوبی در تمام خطوط زمین بود.

وی افزود: تنها مشکل پرسپولیس در این فصل، عدم حضور بازیکن جایگزین مناسب بود، به صورتی که وقتی یکی از بازیکنان اصلی دچار مصدومیت و یا محرومیت می‌شد، جایگزینی وی برای برانکو بسیار سخت می‌شد.

عضو تیم فوتبال ستارگان استان البرز تصریح کرد: اگر پرسپولیس بتواند در مقابل لخویا عملکرد خوبی داشته و طی دو مسابقه رفت و برگشت این تیم را شکست دهد، می‌تواند تا نیمه نهایی صعود کند.

ابوالقاسم‌پور توضیح داد: علت این است که مراحل بعدی در فصل آینده برگزار می‌شود و در این مدت پرسپولیس می‌تواند نیمکت ذخیره‌ خود را تقویت کند.

وی در ادامه به دیدار امروز پرسپولیس برابر لخویا اشاره و بیان کرد: شاگردان برانکو باید در این مسابقه تمام توان خود را به میدان آورده و در همین بازی رفت، با زدن بیش از یک گل، کار را تمام کنند.

ابوالقاسم‌پور در پایان گفت: کوچک‌ترین غفلت در تهران، کار پرسپولیس برای شکست لخویا را بسیار سخت می‌کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *