رئیس اورژانس پردیس:

پردیس نیازمند سه پایگاه امداد هوایی است

رئیس اورژانس شهرستان پردیس گفت: سه پایگاه امداد هوایی در شهرستان پردیس باید احداث شود و این پایگاههای امداد هوایی دو ایستگاه در پردیس و یک ایستگاه در بومهن دایر خواهد شد و خدمات رسانی ها انجام خواهد گرفت.

صدر الله صالحی رئیس اورژانس شهرستان پردیس در گفتگو با خبرنگار پردیس خبردر مورد وضعیت اورژانس پردیس گفت: جاده حاشیه شهرستان پریس ساختاری ترانزیتی دارد و بخشی از حجم بالای تردد در این محور انجام می شود.
رئیس اورژانس شهرستان پردیس در ادامه این مطلب تصریح کرد: با توجه به تصادفات در محور پردیس رودهن و ساختار اتصالی این محور به استانهای شمالی کشور افزایش دامنه خدمات رسانی در حوزه اوژانس از جمله برنامه ها و اقدامات اولویت دار و اورژانسی است.
صالحی با تاکید بر اینکه سه پایگاه امداد هوایی در شهرستان پردیس باید احداث شود، اضافه کرد: این پایگاههای امداد هوایی دو ایستگاه در پردیس و یک ایستگاه در بومهن دایر خواهد شد و خدمات رسانی ها انجام خواهد گرفت.
رئیس اورژانس شهرستان پردیس در خاتمه اظهار داشت: برای احداث این پایگاهها سه محل توسط کارشناسان جانمایی شده است پس از انجام اقدامات لازم در این راستا، مشغول خدمات رسانی می شویم.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *