معاون وزیر راه و شهرسازی:

پردیس نیازمند زیرساختهایی از جمله مترو است

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه پردیس برای اسکان بخش عظیمی از شهروندان ساخته شده و در این شهر امروز بیش از ۱۰۰هزار نفر ساکن هستند، افزود: پردیس نیازمند زیرساخت‌هایی از جمله مترو است.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر، حبیب‌الله طاهر‌خانی مدیرعامل شرکت عمران مادر تخصصی شهرهای جدید کشور و معاون وزیر راه و شهرسازی در مراسم آغاز عملیات اجرایی زیرساخت‌های پردیس و مطالعات فاز ۲ قطار برقی تهران-پردیس، اظهار داشت: شهرهای جدید و سیاست ایجاد این شهرها از ثمرات انقلاب اسلامی است که پس از ۴ دهه تلاش به ثمر نشسته و یکی از آن‌ها شهر پردیس است.

وی با بیان اینکه پردیس برای اسکان بخش عظیمی از شهروندان ساخته شده و در این شهر امروز بیش از ۱۰۰هزار نفر ساکن هستند، افزود: پردیس نیازمند زیرساخت‌هایی از جمله مترو است.

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه تامین زیرساخت‌های اساسی پردیس در اولویت است، ادامه داد: آزادراه تهران پردیس با مشارکت شرکت عمران ساخته شده و با اسکان جمعیت زیاد در پردیس امکان دسترسی به تهران را با مشکل مواجه می‌کند.

وی با اشاره به امضای قرارداد میان قرارگاه خاتم الانبیا و شرکت عمران گفت: عقب ماندگی از مظر ساخت ابنیه و راه‌های دسترسی وجود دارد و با فعالیت این دو شرکت این فاصله به حداقل می‌رسد.

طاهر‌خانی با بیان اینکه ۲۰۰ هکتار اراضی جدید برای ساخت مسکن آماده‌سازی می‌شود، تصریح کرد: نظام عرضه مسکن این‌گونه فعال می‌شود و با استفاده از ظرفیت شهرهای جدید در پردیس اجرا خواهد شد.

وی با بیان اینکه برای اتمام مسکن مهر از تمام منابع داخلی استفاده می‌کنیم، ادامه داد: امیدوارم با حمایت‌ مسؤولین در سال ۹۸ در شهرپردیس و دیگر شهرها اتفاقات خوبی را رقم بزنیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *