رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس:

پردیس میزبان مسابقات کشتی امیدهای آینده شد

شورای ورزش شهرستان پردیس، بعنوان میزبان برخی از رشته های ورزشی از جمله کشتی آزاد در سطح استان تهران برای برگزاری جشنواره امیدهای آینده انتخاب شده است.

محمد سیفی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر در رابطه با برگزاری مسابقه کشتی آزاد امیدهای آینده به میزبانی این شهرستان گفت: این مسابقات با حضور ۲۰ حوزه و شهرستان متشکل از ۳۰۰ کشتی گیر برگزار شد.

وی ادامه داد: مقرر شده بود که میزبانی کشتی فرنگی هم به شهرستان پردیس واگذار گردد اما بعلت تقاضای شهرستان بهارستان میزبانی این رشته ورزشی به آنان محول گردید.

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس از سطح بالای مسابقات سخن گفته و افزود: در این مسابقات تلاش می شود تا استعدادها کشف و برای شرکت در المپیک ۲۰۲۰ و مسابقات آسیایی ۲۰۱۸ آماده شوند.

سیفی به برگزاری مسابقات امیدهای آینده بصورت پایلوت در سطح استان تهران اشاره کرده و اضافه کرد: امسال برای دومین سال پیاپی است که این مسابقات برگزار می شوند، امیدواریم که تمام استانها از این برنامه الگو برداری کرده و با انجام این امر بتوانند نیروها و استعدادهای موجود در مناطق مختلف را برای تشکیل تیم ملی شناسایی کنند.

وی تاکید کرد: امسال با شرکت در ۲۵ رشته ورزشی که ۱۵رشته آقایان و ۱۰ رشته را بانوان تشکیل می دهند در مسابقات شرکت می کنیم.

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس با اشاره به کسب مقام هایی در سال گذشته بیان کرد: هیئت هایی مثل جودو، دو و میدانی، وشو و ورزشهای رزمی که سال گذشته موفق به اخذ موفقیتهایی در مسابقات امیدهای آینده شده اند امسال نیز بعنوان بازوانی پر توان به یاری ما آمده اند.

سیفی گفت: هیئت های ورزشی شهرستان پردیس امسال با توانی مضاعف تر از سال پیش در این مسابقات حضور دارند.

وی اظهار داشت: کسانی که بتوانند در مسابقات شهرستانی رتبه هایی را اخذ کرده و بعنوان استعداد شناسایی شوند از این پس تحت نظارت پایگاه قهرمانی استان تهران فعالیت کرده و با هزینه های مخصوصی ورزش خود را ادامه می دهند.

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس خاطر نشان کرد: در بیست و نهم آبان ماه سال جاری شهرستان پردیس میزبانی رشته کبدی بانوان را هم برعهده دارد.

سیفی محل برگزاری این مسابقه را سالن علامه طباطبایی شهر بومهن عنوان کرد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *