پیشکسوت کشتی کشور:

پردیس باید در فهرست استعدادیابی فدراسیون کشتی قرار بگیرد

پیشکسوت کشتی کشورمان گفت: شهرستان پردیس باید در فهرست استعداد یابی در مسیر پشتوانه سازی از سوی متولیان کشتی ایران اسلامی قرار بگیرد.

منصور برزگر پیشکسوت کشتی کشورمان در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد لزوم پشتوانه سازی در عرصه کشتی، گفت: کشتی ورزش اول ایران اسلامی است و در این راستا نوابغی را به کشتی جهان معرفی کرده است.
وی تصریح کرد: گالری فدراسیون جهانی کشتی فیلا در تالار ایران اسلامی تندیس های ارزشمندی را از سیمای نخبگان و نوابغ کشتی ایران اسلامی در بدنه خود جای داده است.
برزگر با تاکید بر اینکه چراغ تالار ایران اسلامی در گالری فدراسیون جهانی کشتی فیلا نباید خاموش شود، اضافه کرد: پشتوانه سازی و اجرای سیاست های ارزشی در راستای شکوفایی استعدادهای ناب کشتی نهفته در بطن جامعه ضرورت دارد.
وی تاکید کرد: شهرستان پردیس باید در فهرست استعداد یابی در مسیر پشتوانه سازی از سوی متولیان کشتی ایران اسلامی قرار بگیرد.
پیشکسوت کشتی کشورمان در خاتمه اظهار داشت: قهرمانان پرآوازه ایران اسلامی که هر کدام با دلاوری های خود پرچم ایران اسلامی را بر فضای میادین بزرگ بین المللی بر افراشته کردند از کف جامعه بودند که شناسایی و وارد مسیر حرفه ای ورزش شدند.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *