پرداخت یارانه نقدی در انحصار نقد و رگبار انتقادات دولت یازدهم

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: اعلام کسری هزار میلیاردی از تریبون دولت برای پرداخت یارانه نقدی را در انحصار نقد و رگبار انتقادات دولت یازدهم قرار داده است.

محمد مهدی رهبری عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در بررسی قانون هدفمندی یارانه ها گفت: این قانون سیاستی تحمیلی و یادگاری در حوزه اقتصادی کشور ازدولت گذشته به دولت تدبیر و امید است.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب تصریح کرد: پرداخت یارانه های نقدی در دولت تدبیر و امید به یک معضلی بزرگ و جدی تبدیل شده است و دولت را با مشکلات فراوانی مواجه ساخته است.
رهبری با تاکید بر اینکه پرداخت یارانه های نقدی کسری بودجه میلیاردی برای دولت حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی به همراه داشته است، اضافه کرد: اعلام کسری هزار میلیاردی از تریبون دولت پرداخت یارانه نقدی را در انحصار نقد و رگبار انتقادات دولت یازدهم قرار داده است.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در خاتمه اظهار داشت: صرف برخی از شاخه های هدفمندی یارانه ها مانند یارانه سوخت و یارانه اقشار پردرامد جامعه می تواند ریشه فرسوده اشتغال را در کنار رونق تولید داخلی آبیاری کند.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *