در پی گزارشات مردمی اعلام شد

پرداخت وجه نقد به کارشناسان نظام مهندسی جهت گازکشی ممنوع

پردیس خبر_ رسیدگی به مطالبات ساکنین مسکن مهر پردیس در خصوص دریافت غیرقانونی پول از سوی کارشناسان نظام مهندسی جهت گازگشی از فرمانداری مورد پیگیری قرار گرفت.

🔹 طی دیدارهای مردمی فرماندار شهرستان پردیس، گزارشات متعددی از سوی مردم در خصوص اخذ مبالغی از سوی مجریان لوله‌کشی گاز واحدهای مسکن مهر واصل شد و کمتر از ۲۴ ساعت تحقیقات اولیه و جلسات متعددی با برخی نمایندگان مردم برگزار و مقرر شد جلسات جداگانه‌ای با نظام مهندسی شهرستان پردیس و مسئولین شرکت عمران و سایر ذینفعان برگزار گردد.

🔹 از این رو جلسه‌ای به منظور پیگیری مشکلات ساکنین و مالکین واحدهای تحویلی مسکن مهر در خصوص تاییدیه لوله کشی گاز با ملکی، سرپرست سازمان نظام مهندسی شهرستان پردیس از این سازمان برگزار شد.

🔹 متعاقبا جلسه ای با مسئولین شرکت عمران پردیس و مدیران زیرساخت و مدیران طرح در فازهای مختلف برگزار و جزئیات بیشتری از این پرونده مطالبات مردمی احصا گردید.

🔹 تمام موارد فوق طی ۷۲ ساعت گذشته انجام گرفت و مقرر گردید پیگیری لازم برای برگزاری جلسه‌ای با حضور تمام ذینفعان این مطالبه مردمی برگزار گردد و نتایج آن از طریق سایت فرمانداری شهرستان پردیس و فضای مجازی به اطلاع عموم مردم فهیم و گرانقدر خواهد رسید.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر :

http://Www.Pardiskhabar.ir

ارسال دیدگاه