فرمانده حوزه مقاومت بسیج جاجرود:

پتانسیل بالایی در بخش جاجرود وجود دارد

فرمانده حوزه مقاومت بسیج جاجرود گفت: از زمانی که بنده به منطقه ورود پیدا کرده ام با پتانسیل و استقبال خیلی خوب مردم و مسوولین مواجه شده ام.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر، برادر بسیجی ابوالفضل طالبی مقدم فرمانده حوزه مقاومت بسیج ۳۸۹ امام رضا (ع) بخش جاجرود در حاشیه مراسم جشن بزرگ انقلاب آن منطقه به خبرنگاران گفت: با توجه به رشد و گستردگی برنامه های تبلیغاتی دشمنان مباحث فرهنگی در سالهای اخیر رشد خیلی خوبی داشته و مسوولین تلاشهای فراوانی در این رابطه داشته اند.

وی اضافه کرد: بومی شدن فعالیتهای فرهنگی در هر منطقه و شهر به فراخور وضعیت آن یکی از نمونه های فعالیت مسوولین است.

طالبی مقدم با اشاره به اینکه نباید برنامه های فرهنگی در همه جا بصورت یکسان برنامه ریزی و اجرا شود، تاکید کرد: انقلاب اسلامی ایران مناسبهای فراوانی دارد که هیچ گاه از خاطر ما پاک نخواهد شد و تمام تلاش خود را برای انتقال آن به نسل های آینده انجام می دهیم.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج بخش جاجرود افزود: به عنوان مثال در این ایام برنامه های متناسب با دهه فجر برگزار می شود، در ایامی دیگر هفته بسیج و این مناسبتها در تمام طول سال وجود دارد.

وی بیان کرد: از زمانی که شهرستان پردیس تشکیل شد، بخش های مختلف شاهد وجود گسترش هایی بودند که منطقه جاجرود نیز از این موضوع مستثنی نیست.

طالبی مقدم ادامه داد: از زمانی که بنده به منطقه ورود پیدا کرده ام با پتانسیل و استقبال خیلی خوب مردم و مسوولین مواجه شده ام.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج بخش جاجرود اظهار داشت: سعی ما بر این است تا به فراخور منطقه برنامه هایمان را پیش ببریم، نباید انتظار داشت در منطقه جاجرود که از نظر بومی، جغرافیایی، اقلیم، پوشش و بعضاً زبان و گویش تفاوتهایی وجود دارد مانند شهرهای قدمی تر مثل بومهن و پردیس فعالیت داشت.

وی خاطر نشان کرد: برای اولین بار جشن دهه فجر با این وسعت و گسترگی با حضور مسوولین سیاسی، نظامی، انتظامی و شهری برگزار شده و تمام مسوولین پیگیر موضوعات مربوطه هستند.

طالبی مقدم به پشتیبانی و حضور مسوولین در مراسم اشاره کرده و اضافه کرد: این امر باعث می شود مجموعه دلگرم شده و مردم هم خوشحال تر و امیدوارتر از پیش در برنامه ها حاضر شوند.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج بخش جاجرود تاکید کرد: ما نیز در تلاش هستیم تا بعنوان یک عضو کوچک و خدمتگزار در منطقه فعالیت کرده و با همراهی و همکاری مسوولین فرهنگ ناب محمدی و فرهنگ اهدایی حضرت امام خمینی (ره) را روز به روز پررنگ ترو برجسته تر کنیم.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *