در جلسه شهید امانی مسئولان شهرستان پردیس عنوان شد

پایش و نظارت جدی مسئولین بر تامین کالاها و نحوه توزیع اقلام و دسترسی آسان شهروندان

پردیس خبر_ به گزارش خبرنگار ما شب گذشته جلسه ای به ریاست فرماندار شهرستان پردیس و با حضور فرمانده سپاه شهرستان پردیس، معاون هماهنگی اقتصادی و عمرانی فرمانداری، بخشداران، رییس اداره صنعت و معدن، اصناف، روسای اتحادیه نانوایان و قنادان و اتحادیه خواربار فروشان و رسته های همگن، نماینده جهادکشاورزی و… برگزار شد.

🔹 در این جلسه سرگرد ابراهیم گرمابدری فرمانده سپاه شهرستان پردیس با اشاره به اهمیت این جلسه و نظارت مستقیم مسئولان بر توزیع اقلام ضروری مردم گفت: با مدیریت خوبی که در این زمینه در کشور انجام شده تلاش های ضدانقلاب که ظرف این مدت تمام ظرفیت رسانه ای خود را بر شبهه افکنی و ایجاد نگرانی در میان مردم کرده است خنثی می شود.

🔹 وی افزود: سپاه شهرستان پردیس در کنار دغدغه ای که برای تامین اقلام اساسی مردم داشته رصد های خوبی را تا این لحظه انجام و تدابیر خوبی برای تامین اقلام داشته است.

🔹 گرمابدری خاطرنشان شد: طی چند روز گذشته کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در قالب تنظیم بازار در کل شهرستان توزیع شده است.

🔹 فرمانده سپاه شهرستان در ادامه افزود: نیروهای ما در آماده باش کامل هستند تا در اقدام مهم اقتصادی کشور وظیفه خود را بخوبی انجام دهیم و با عنایت امام زمان عج دسیسه های دشمن را خنثی کنند.

🔹 وی یادآور شد: حضور میدانی مسئولان و نظارت های جدی تا چند روز آینده بصورت مدام ادامه خواهد داشت.

🔹 در این جلسه فرماندار شهرستان پردیس نیز گزارشی از روند کار و نظارت روسای اداره صنعت معدن و تجارت، جهادکشاورزی و اتحادیه های مربوطه خواست و نمایندگان این بخش ها از نحوه توزیع اقلام اساسی شهرستان و برخورد با احتکار کنندگان و متخلفان مواردی را مطرح کردند و بررسی های لازم انجام شد.

🔹 همچنین کربلایی معاون برنامه ریزی و هماهنگی اقتصادی فرمانداری شهرستان پردیس از توزیع کالاهایی مانند برنج، روغن، تخم مرغ و شکر در فروشگاه ها خبر داد و افزود: در حال حاضر شاهد صف جهت تامین اقلام نیستیم و به اندازه لازم کالاها در فروشگاه ها توزیع شده اند.

🔹 همچنین ابراهیم صدقی رییس اتحادیه نانوایان از نصب جدی قیمت انواع نان در نانوایی ها و مراکز پخت نان خبر داد و گفت: طبق دستور فرمانداری به این موضوع با جدیت ورود خواهیم کرد و نانوایی ها موظف به پخت و توزیع نان با نرخ مصوب هستند.

🔹 در انتهای این جلسه ظفر پور ابراهیم فرماندار شهرستان پردیس دستوراتی جهت توزیع عادلانه اقلام در بخش های مختلف و رسیدگی و نظارت جدی مسئولان بر نحوه ارایه خدمات به شهروندان داد.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir

ارسال دیدگاه