پاکسازی پاتوق های فروش و استعمال مواد مخدر در شهرستان پردیس

پردیس خبر_ فرمانده انتظامی پردیس گفت: با تلاش ماموران فرماندهی انتظامی پردیس پاتوق فروش و استعمال مواد مخدر در چند نقطه این شهرستان شناسایی و پاکسازی شد.

🔹 سرهنگ بهزاد عبدیان گفت: پاتوق های استعمال مواد مخدربه هر شکل و در هر مکان که باشند یک مساله آسیب زا فراروی سلامت فردی و اجتماعی افراد جامعه بویژه قشر جوان و نوجوان محسوب می شوند، و نباید نسبت به آنها بی تفاوت باشیم.

🔹 وی افزود در همین راستا در پی مطالبات بحق شهروندان ،کارکنان پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان ضمن هماهنگی با مقام قضایی کسبت به شناسایی چندین پاتوق استعمال وفروش مواد مخدر در شهرستان اقدام نمودند.

🔹 سرهنگ عبدیان بیان داشت: در گام نخست محل های تجمع معتادین پرخطر که مکانهایی مخروبه و مسبب مشکلاتی برای شهروندان بود،شناسایی و در یک عملیات پلیسی مقادیری مواد مخدر بمهراه متعلقات آن کشف وچند نفر متهم سابقه دار ومتواری در این خصوص را دستگیر کردند.

🔹 فرمانده انتظامی پردیس در پایان با قدردانی از همراهی و مشارکت خوب مردم و مسولان در اجرای طرح برخورد با خرده فروشان مواد مخدر وپاکسازی نقاط آلوده خاطر نشان کرد، شهروندان می توانند با گزارش موارد مرتبط با مواد مخدر، به شکل موثر با خادمان خود همکاری کنند.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir