پاکسازی زمین خواران در پردیس استارت خورده است

مرتضی حیدری فرماندار شهرستان پردیس در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد وضعیت شهرستان پردیس گفت: توده ی انبوهی از زمین خواران این منطقه قبل از استقرار یک مدیریت مستقل در راستای تصرف اراضی ملی جولان دادند. وی تصریح کرد: زمین خواران با استقرار فرمانداری در پردیس و در این راستا شکل گیری نهاد […]

مرتضی حیدری فرماندار شهرستان پردیس در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد وضعیت شهرستان پردیس گفت: توده ی انبوهی از زمین خواران این منطقه قبل از استقرار یک مدیریت مستقل در راستای تصرف اراضی ملی جولان دادند.
وی تصریح کرد: زمین خواران با استقرار فرمانداری در پردیس و در این راستا شکل گیری نهاد قضایی و دادگستری دیگر امنیت گذشته را لمس نکردند و این موارد تهدیدی بزرگ برای آنها محسوب می شود.
حیدری با تاکید بر اینکه آزاد سازی اراضی ملی در پردیس نشانه اعمال درست قانون در شهرستان پردیس است، اضافه کرد: مجریان قانون در پردیس فارغ از مسائل حاشیه ای و جناحی با ساخت و ساز های غیرمجاز و متصرفان اراضی ملی برخورد قانونی می کنند.
فرماندار شهرستان پردیس اظهار داشت: مقام معظم رهبری در بحث آزادسازی اراضی ملی و برخورد با تحریب محیط زیست توصیه های اکید و جدی به مسئولان استانها و شهرستانها کرده اند.
انتهای پیام/