اثر بخشی نوای همشهری

پاسخ سریع به مطالبات مردم در پی درج گزارش ها

پردیس خبر_ بدنبال انتشار پیامی مردمی در «پردیس خبر» در خصوص فازهای جدید پردیس مشکل عنوان شده از سوی معاونت عمرانی شهرستان پردیس پیگیری و‌حل شد.

🔹 امین قنبری سرپرست معاونت عمرانی فرمانداری شهرستان پردیس با اشاره به اینکه مسئولان نسبت به پیام های مردمی پیگیری جدی دارند و پس از درج این مشکل در پردیس خبر در این خصوص اقدام شده است، گفت: متاسفانه سرقت دریچه‌های منهول معابر فازهای جدید، یکی از معضلات ساکنین است که خسارات فراوانی را به مردم وارد کرده و حتی بعضا تغییر جنس دریچه ها نیز موثر نیست.

🔹️ وی ادامه داد: یکی از این دریچه ها، یک ماهی است که در میانه یکی از پر تردد ترین و اصلی ترین معابر شهرستان به سرقت رفته بود و بارها مردم از طریق رسانه های مختلف این موضوع را مطرح کرده بودند و متاسفانه دلایل مختلفی برای عدم حل مشکل مطرح میشود که در این مجال نمی گنجد و در مقابل ارزش خواسته مردم و جان و مال آنها اهمیتی هم ندارد و باید هر آنچه که هست رفع شود و خواسته‌ها در اسرع وقت رسیدگی شود.

🔹 وی تصریح کرد: چند ساعتی در خلال کارها این مورد پیگیری شد تا این مشکل ساده ولی سوهان روح و اعصاب مردم حل شود و خوشبختانه حل شد.

🔹 قنبری یادآور شد: البته مساعدت و همراهی سرپرست شرکت عمران پردیس با معاونت عمرانی فرمانداری شهرستان پردیس در حل سریع این مشکلات شایسته تقدیر است و امیدواریم سایر ادارات هم مطالبات مردم را در خلال کارها در اسرع وقت پاسخ دهند.

🔹 وی در پایان گفت: هفته آینده جلسه ای به منظور حل ریشه ای و اساسی این مشکل با مدیرعامل شرکت عمران خواهیم داشت و در روزهای تعطیل پیش رو، تلاش می‌کنیم تمامی معابر اصلی سطح شهرستان را تا حد امکان بررسی کنیم و برای حل مستمر آنها پیگیری‌های لازم را خواهیم داشت.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir

ارسال دیدگاه