وعده ای دیگر از مسکن مهر که محقق نشد

وعده افتتاح و تحویل ۵۰۰۰ واحد مسکن مهر از سوی شرکت عمران پردیس محقق نشد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر، شرکت عمران شهر جدید پردیس بارها اعلام کرده بود که در نظر دارد تعداد ۵۰۰۰ واحد مسکن مهر را در دهه فجر امسال افتتاح کرده و به متقاضیان تحویل دهد، اما متقاضیان چشم به راه تحقق این امر هستند.
حسین رجب‌صلاحی مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس پیش از این در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، اظهار کرد: هم‌اکنون در حال محوطه‌سازی پروژه‌های مسکن مهر فاز ۵ هستیم، ضمن‌آن‌که آماده‌سازی انشعاب تعدادی از واحدهای کوزو در حال پیگیری است.
وی با بیان این‌که در حال آماده سازی انشعابات حدود ۴۵۰۰ واحد مسکن مهر زون ۴ فاز ۱۱ هستیم، تصریح کرد: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته همزمان با فرا رسیدن دهه فجر حدود ۵۰۰۰ مسکن مهر پردیس افتتاح می‌شود.
نماینده متقاضیان مسکن مهر پردیس نیز پیش از این به خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر گفته بود: اگر این واحدها افتتاح شده و به متقاضیان تحویل داده شوند قابلیت سکونت ندارند.
وی تاکید کرده بود: فرایند تحویل و تکمیل واحدهای باقی مانده از مسکن مهر میبایست از یک جایی آغاز بشود و شاید بتوان این اقدام و افتتاح را بصورت خوشبینانه نقطه آغاز مناسب دید زیرا نمی توان منتظر بود تا همه چیز صد در صد و بطور کامل تحویل متقاضیان بشود.
این نخستین وعده شرکت عمران شهر جدید پردیس در خصوص افتتاح واحدهای مسکن مهر پردیس نیست که محقق نشده است.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *