نماینده شهرستان پردیس در مجلس:

وزیر بهداشت و درمان متولی تقویت زیرساخت های درمانی پردیس

نماینده شهرستان پردیس در مجلس شورای اسلامی گفت: طی نشست و جلسات متعدد با وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی دولت تدبیر و امید، تقویت و شکل گیری زیر ساختهای بهداشتی و درمانی این شهرستان را برعهده گرفت.

لاله افتخاری نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد وضعیت زیر ساخت ها در شهرستان پردیس گفت: شهرستان پردیس در آینده ای نه چندان دور دربرگریری حجم بالایی از جمعیت بالغ بر ۶۰۰ هزار نفر را تجربه خواهد کرد.
نماینده شهرستان پردیس در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود: مسکن مهر اهرم اصلی بارگذاری این حجم بالای جمعیت در شهرستان پردیس است و این موضوع زنگ خطر را جهت لزوم تقویت زیر ساخت ها در ابعاد مختلف در شهرستان پردیس فراهم کرده است.
افتخاری با تاکید بر اینکه زیر ساخت های بهداشت و درمان پردیس با اعتبارات شهرستانی محقق نخواهد شد، تصریح کرد: طی نشست و جلسات متعدد با وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی دولت تدبیر و امید، تقویت و شکل گیری زیرساخت های بهداشتی و درمانی این شهرستان را بر عهده گرفت.
وی در خاتمه اظهار داشت: ساخت و ساز بیمارستان در شهرستان پردیس از جنس دولتی نیازی ضروری و انکار ناپذیر است که از سوی مسئولان و دولت مردان باید جدی گرفته شود.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *