وزیر بهداشت فردا به دماوند و فیروزکوه سفر خواهد کرد

وزیر بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی فردا در صدر هیتی برای بازدید از از مراکز بهداشتی و درمانی شهرستانهای فیروزکوه و دماوند به شرق استان تهران سفر خواهد کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر به نقل از دانا؛ مجتبی بنداد کرمانی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان فیروزکوه با اعلام این خبر به پایگاه خبری دیمه نیوز گفت:طبق رایزنی و زمان بندی های قبلی وزیر بهداشت و درمان فردا ۱۲ آبان در سفری یک روز به شهرستان فیروزکوه از چگونگی روند بهداشتی و درمانی در حوزه های مختلف مطلع می شود.

وی تصریح کردبا توجه به اینکه طرح تحول نظام سلامت یکی از مهترین و بهترین برنامه های وزارت بهداشت و درمان کشور بوده است هدف اصلی دکتر قاضی زاده هاشمی بازدید از بیمارستان امام خمینی «ره» ،شبکه بهداشت و درمان شهرستان و حادث شدن از مشکلات و معظلات بهداشتی و درمانی شهرستان است.

وی افزود: پیش بینی می شود بعد از بازیدهای دکتر قاضی زاده هاشمی از مراکز بهداشتی و درمانی سطح شهر از خانه های بهداشت روستاهای مناطق زرین دشت و حصاربن و یا منطقه لزور و دو بلوک بازیدهای بعمل آید.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان فیروزکوه گفت: با توجه به اینکه شهرستان فیروزکوه به عنوان شهرستان نمونه سلامت غذا و دارو در کشور است امید می رود با بازید های فردای نقاط قوت و ضعف شهرستان در راستای اجرای طرح ملی تحول نظام سلامت شناسایی و تصمیات مهمی در این خصوص گرفته شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *