امام جمعه پردیس:

وحدت شیعه و سنی طومار استکبار را در هم می پیچد

امام جمعه شهرستان پردیس گفت: اختلاف و تفرقه بین شیعه و سنی سیاست تخریبی دشمن برای از بین بردن بنیان اسلام است و وحدت شیعه و سنی طومار استکبار جهانی را درهم می پیچد.

حجت الاسلام والمسلمین حسین توسلی امام جمعه شهرستان پردیس در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در آستانه روز میلاد پیامبرگرامی اسلام (ص) و در هفته وحدت گفت: پیامبر نور و رحمت حضرت محمد مصطفی (ص) امت خود را به وحدت سفارش کردند و تفرقه را عامل از بین بردن و تخریب بنیان اسلام دانست.
وی اظهار داشت: از هزار و ۴۰۰ سال قبل تا کنون دشمن به دنبال تخریب بنیان نظام جمهوری اسلامی ایران بوده است و در این راستا توطئه های رنگارنگی را علیه نظام جمهوری اسلامی ایران رقم زدند.
امام جمعه شهرستان پردیس در ادامه این مطلب تصریح کرد: از جمله شگردها و سیاست های کهنه کارانه استکبار جهانی در تخریب بنیان اسلام اختلاف بین شیعه سنی است و این سیاست را با ساختار استراتژیک گونه خود در دستور کار قرار داده است.
حجت الاسلام والمسلمین توسلی با تاکید براینکه اتحاد شیعه و سنی معادلات استکبار جهانی در منطقه را برای تخریب بنیان اسلام در هم می پیچد ابراز داشت: شیعه و سنی باید به عنوان برادر دینی در برابر دشمن در یک صف واحد قرار داشته باشند.
امام جمعه شهرستان پردیس با تاکید براینکه وحدت مختص به یک روز و یک هفته نیست اصافه کرد: وهابیت در دل جهان اسلام یک ویروس کشنده است که به جان شیعه و سنی افتاده است.
حجت الاسلام والمسلمین توسلی با اشاره به داعش به عنوان نطفه نا پاک استکبار جهانی در جهان اسلام خاطر نشان کرد: تکفیری داعش به نام اسلام و زیر پرچم محمد رسول الله در جهان اسلام کشتار به راه انداخته داست.
امام جمعه شهرستان پردیس در خاتمه اظهار داشت: تفرقه و اختلاف بین شیعه و سنی بستر جهان اسلام را به جولانگاه استکبار جهانی در منطقه فراهم می کند و ریشه اسلام را با تیشه استکبار ستیزی از ریشه خواهند زد.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *