امام جمعه پردیس در جمع رسانه ها

وحدت بین اصحاب رسانه و فعالان فضای مجازی رمز موفقیت است

پردیس خبر _ در شب میلاد کریم اهل بیت (علیه السلام) نشست صمیمی و ضیافت افطاری اصحاب رسانه و فعالان فضای مجازی با امام جمعه شهرستان پردیس برگزار شد.

🔹 به گزارش پردیس خبر؛ شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ و در شب ولادت با سعادت کریم اهل بیت، امام حسن مجتبی (علیه السلام)، ضیافت افطاری و نشست صمیمی اصحاب رسانه و فعالان فضای مجازی شهرستان پردیس، با حضور و سخنرانی جناب حجت الاسلام حسینی امام جمعه شهرستان و حجت الاسلام عبدالهی رییس اداره فرهنگ و اسلامی به میزبانی امام جمعه محترم در دفتر امام جمعه برگزار گردید.

🔹 حجت‌ الاسلام سید حسین حسینی ضمن تبریک ولادت با سعادت امام حسن مجتبی (ع) و قدردانی از اهتمام ویژه همه عزیزان، عنوان کرد: حضور و بیان دغدغه‌ها در این دیدار، نشان دهنده نقش ویژه شما در عرصه فضای مجازی است و بنده اعتقاد دارم که برگزاری چنین جلساتی با حضور صاحب نظران این عرصه می‌تواند کمک بزرگی به شهرستان کند.

🔹 امام جمعه شهرستان در ادامه اظهار داشت: دشمن در تلاش است که با سیاه جلوه دادن اوضاع کشور، اذهان را گمراه و به بیراهه بکشاند، لذا خداوند متعال در این مقطع حساس شما بزرگواران را انتخاب کرده تا به یاری جامعه بشتابید و توطئه دشمنان را خنثی کنید.

🔹 حجت‌ الاسلام حسینی وحدت بین اصحاب رسانه و فعالان فضای مجازی را رمز موفقیت خواند و افزود: برای رسیدن به هدف، همه باید تبدیل به یک قدرت واحد شوند، اگر کسی بخواهد خودزنی کند و انرژی یکدیگر را تحلیل ببرند، دشمن از این خلأ استفاده خواهد کرد و در نتیجه نظام و انقلاب تضعیف خواهد شد و البته اقدامات خوبی در این زمینه صورت گرفته، لذا با این اتحاد و همدلی که بحمدالله در شهرستان وجود دارد می توان به آینده شهرستان بسیار امیدوار بود.

🔹 امام جمعه شهرستان در پایان خاطرنشان کرد: نماز جمعه به خودی خود یک رسانه است، هم در عرصه عبادی، هم سیاسی، هم اجتماعی و… این نهاد تمام توان خود را در این عرصه مهم و حیاتی صرف خواهد کرد.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir

ارسال دیدگاه