واکنش وزیر آموزش و پرورش به فساد در صندوق ذخیره فرهنگیان: این‌حرف‌ها به دور از انصاف است

وزیر آموزش و پرورش در خصوص مسائل مطرح شده مبنی بر فسادمالی در صندوق ذخیره فرهنگیان اظهار داشت: این‌ها حرف هایی است که متاسفانه بعضی‌ها به دور از انصاف مطرح می‌کنند که در حال پیگیری است.

به گزارش پردیس خبر، علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در خصوص مسائل مطرح شده در مورد فسادمالی در صندوق ذخیره فرهنگیان اظهار داشت: این‌ها حرف هایی است که متاسفانه بعضی‌ها به دور از انصاف مطرح می‌کنند که در حال پیگیری است.

این اظهارات در شرایطی است که چندی پیش حسین مقصودی سخنگوی فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس شفاف سازی در صندوق ذخیره فرهنگیان را به عنوان یکی از دلایل اصلی استیضاح وزیر آموزش وپروش مطرح کرد و گفت: طی تحقیقات به عمل آمده در حدود هشتاد هزار میلیارد ریال فساد مالی در این صندوق گزارش شده است.

وی با اعلام خبر بازداشت شدن همسر و فرزند مدیر عامل صندوق ذخیره فرهنگیان تصریح کرد: شخص مدیر عامل صندوق ذخیره نیز این فساد را قبول داشته و مبلغ آن را ۳هزار و ۵۰۰میلیارد تومان عنوان می کند.

میرحمایت میرزاده سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس هم در این‌باره به خبرنگار دانا گفته بود: بررسی مسائل مربوط به استیضاح وزیر آموزش و پرورش و بحث فسادمالی در صندوق ذخیره فرهنگیان در کمیسیون آموزش و تحقیقات آغاز شده و بعد از پایان تعطیلات مجلس از سر گرفته می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *