عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:

واردات و صادرات در کشور باید به ترازویی میزان تبدیل شود

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: واردات و صادرات در کشور باید به ترازویی میزان تبدیل شود و دروازه های ایران اسلامی در مرزهای آبی و خاکی باید به سوی واردات تولیدات قاچاق بسته شود.

ابراهیم نکو عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد وضعیت اقتصاد کشور گفت: تحریم ها تنها درصدی از بار سنگین مشکلات را از دوش اقتصاد بحران زده ایران اسلامی برطرف خواهد کرد.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب تصرح کرد: افزایش دامنه واردات و کالاهای قاچاق به حجم بیماری ها در بدنه اقتصاد کشور افزوده است و متاسفانه مرزهای کشور در قالب بازارهای محلی دریچه ورود این کلاها به ایران اسلامی هستند.
نکو با تاکید بر اینکه واردات و صادرات در کشور باید به ترازویی میزان تبدیل شود، اضافه کرد: متاسفانه این ترازو بخاطر حجم بالای قاچاق کالا از ساختاری نامیزان و غیر متعادل برخوردار است.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در خاتمه اظهار داشت: دروازه های ایران اسلامی در مرزهای آبی و خاکی باید به سوی واردات تولیدات قاچاق بسته شود و گمرک و مرزبانان باید این کمبود زیر بنایی را برطرف سازند.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *