فرمانده انتظامی شهرستان پردیس:

۸۵ درصد از سرقت های پردیس کشف شده است

فرمانده انتظامی شهرستان پردیس گفت: این فرماندهی توانسته ۸۵ درصد از سرقت های صورت گرفته را کشف کند.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر، سرهنگ غلامرضا حسنوند فرمانده انتظامی شهرستان پردیس بعدازظهر امروز در نشستی خبری با حضور اصحاب رسانه، اظهار داشت: طی ‌برنامه ریزی‌هایی که در جلسات متعدد با حضور اعضای شورای تامین و سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان انجام شده تمام مسیرهای راهپیمایی ۲۲ بهمن ‌ماه انتخاب  و تدابیر ترافیکی خاصی برای این روز برنامه ‌ریزی شده است.

حسنوند ادامه داد: تمام نیروهای فرماندهی انتظامی شهرستان پردیس برای هماهنگی با واحدهای خدمات رسان مانند اورژانس و آتش نشانی در آماده باش کامل هستند تا با مدیریت صحیح این مراسم هیچ گونه مشکلی برای تردد مسافرین و شهروندان بوجود نیاید.

وی اضافه کرد: مسیر های جایگزین برای تردد روان خودروها در کمربندی های شمالی و جنوبی شهرها مشخص شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان پردیس افزود: نیروی انتظامی همواره برای برقراری امنیت شهروندان تلاش کرده و برای استفاده از ظرفیت ادارات، سازمان ها و نهادهای توانمند در حوزه پیشگیری از جرم برنامه ریزی می کند.

حسنوند گفت: باید از همکاری افرادی مانند دادستان عمومی و انقلاب، فرماندار و اعضای شورای تامین شهرستان که در حوزه برقراری امنیت و نظم و ارتقا امنیت همکاری دارند تقدیر و تشکر شود.

وی بیان کرد: همواره عملکرد خود را بصورت ماهیانه رصد می کنیم تا از جایگاه خود در استان تهران آگاه شویم، در این فرماندهی نیز با همت، تعهد، غیرت و تعصب همکاران ما خدمات شبانه روزی به شهروندان ارایه شده و توانسته ایم رتبه دوم کشف و مقابله با جرایم را در استان تهران کسب کنیم، البته کسب این رتبه بدون همکاری مردم شهید پرور شهرستان میسر نبود.

فرمانده انتظامی شهرستان پردیس خاطر نشان کرد: در حالی که مقیاس حداکثری کشف سرقت های صورت گرفته ۶۵ درصد می باشد این فرماندهی توانسته ۸۵ درصد از سرقت های صورت گرفته را کشف کند.

حسنوند افزود: با توجه به مطالبات مقام معظم رهبری در رابطه برخورد با خرده فروشان مواد مخدر و جمع آوری معتادین متجاهر، انجام این امور را در دستور کار خود قرار داده ایم.

وی از شناسایی و بازرسی روزانه سه یا چهار محل عرضه مواد مخدر در شهرستان پردیس سخن گفته و تاکید کرد: این فرماندهی از ابتدای سال جاری تاکنون ۶۵۱ کیلو و ۵۰۰ گرم مواد مخدر کشف شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان پردیس گفت: مواد مخدر کشف شده شامل ۸۱ کیلو و ۴۷۰ گرم تریاک، ۲ کیلو و ۶۲۱ گرم هروئین، ۱۱ کیلو و ۳۵۶ گرم شیشه، ۱۴۷ کیلو و ۸۷۹ گرم گراس، ۴۰۳ کیلو و ۳۸۴ گرم حشیش، ۲ کیلو و ۱۵۲ گرم شیره تریاک، ۱۷ کیلو و ۶۰۷ گرم تفاله تریاک و ۹۲۵ گرم سوخته تریاک است.

حسنوند از دستگیری ۲۹۰ نفر در رابطه با کشف این حجم از مواد مخدر خبر داده و خاطر نشان کرد: این افراد به مراجع قضایی معرفی شده و برخورد با این مراکز را تا زمان پاکسازی کامل شهرستان در دستور کار داریم.

وی اظهار داشت: تا کنون ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان انواع کالای غیر مجاز و قاچاق در شهرستان کشف و پرونده های تکمیل شده به تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان پردیس افزود: برنامه کشف و برخورد با متخلفین در رابطه با قاچاق کالا مقطعی نبوده و همکاران ما این موضوعات را با جدیت پیگیری می کنند و در راستای حفظ امنیت شهروندان نهایت تلاش خود را دارند.

حسنوند همچنین از شناسایی و اعلام ۹۰ نقطه برای نصب دوربین های نظارت ترافیکی به فرمانداری و شهرداری ها سخن گفته و تاکید کرد: وظیفه نصب دوربین های پایش تصویری برعهده شهرداری ها بوده و امیدواریم با توجه به قراردادهای منعقد شده هرچه سریعتر عملیات نصب دوربین ها آغاز شده و راه اندازی شوند.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *