همه کالاهای اساسی فراوان است مردم نگران نباشند

پردیس خبر_ به گزارش از فارس سرپرست دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی گفت: همه کالاهای اساسی به وفور در کشور وجود دارد و مردم از این بابت نگران نباشند.

🔹 وزارت جهاد کشاورزی، مسعود امرالهی در گفتگویی با اشاره به گشت مشترک ویژه بازار شب عید سال ۱۴۰۱، گفت: کالاهای اساسی هدف در این گشت مشترک، گوشت قرمز (دام سبک و سنگین)، مرغ،  روغن نباتی، برنج، شکر، تخم‌مرغ  و میوه خواهد بود.

🔹 وی ادامه داد: روزانه گشت‌های متعددی در کشور انجام خواهد شد و از ابتدای دی‌ماه تاکنون حدود ۳۰۰ هزار واحد کسبی بازرسی‌ شده و ۳۰ هزار پرونده تشکیل و به سازمان تعزیرات حکومتی ارسال‌ شده است.

🔹 به گفته‌ سرپرست دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی، در ایام پایانی سال و در ایام نوروز گشت‌های بازرسی تشدید خواهد شد و بدون تعطیلی به فعالیت هایشان ادامه می دهند؛ البته پس‌ از عید نوروز و تا پایان ماه مبارک رمضان این گشت‌ها ادامه خواهد داشت.

🔹 سرپرست دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی یادآور شد: با برنامه‌ریزی‌های انجام‌ شده و نظارت بر بازار شاهد صف‌های طولانی کالا مانند سال گذشته نیستیم و مرغ به‌ راحتی و آسانی در دسترس مردم قرار دارد.

🔹 به گفته امرالهی، همه کالاهای اساسی به وفور در کشور وجود دارد و مردم از این بابت نگران نباشند.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:.

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر :

http://Www.Pardiskhabar.ir

ارسال دیدگاه