همایش طلایه داران عاشورا در پردیس برگزار شد

پردیس خبر_ همایش طلایه داران عاشورا، به منظور هماهنگی هیات‌های مذهبی در شهرستان پردیس با حضور مسئولان کشوری، استان و شهرستان برگزار شد.

🔹 به گزارش خبرنگار ما شب گذشته، همایش طلایه داران عاشورا با هدف هم افزایی و هماهنگی بیشتر در خصوص برنامه های پیشرو در ماه محرم امسال و با حضور مسئولان و دست اندرکاران برپایی مراسم دهه محرم در راستای برگزاری باشکوه تر مراسم‌های عزاداری محرم امسال در مسجد جامع پردیس برگزار شد.

🔹 در این همایش مسئول ساماندهی هیات ها و شورای مذهبی در کشور ، مسئولین هیئات، مداحان، مبلغ‌ان، مسئول ادارات سازمان تبلیغات استان تهران، امام جمعه شهرستان پردیس، معاون سیاسی فرماندار، روسای ادارات فرمانده نیروی انتظامی و رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان پردیس و حدود ۴۰۰ نفر از مدیران هیات ها و مداحان نیز حضور داشتند.

🔹 حجت‌الاسلام والمسلمین حسینی امام جمعه شهرستان پردیس در این مراسم در خصوص نحوه فعالیت هیات های مذهبی و آسیب ها، عبدیان فرمانده نیروی انتظامی شهرستان پردیس در خصوص برنامه های این ارگان در خصوص هماهنگی های شهری و حضور دسته ها و کنترل ترافیک منطقه و واسعی رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان‌پردیس در خصوص مباحث شناختی و معرفتی و برپایی برنامه های دسته های عزاداری سخنرانی کردند.

🔹 رئیس اداره هیئات و ساماندهی شورای هیات مذهبی کشور نیز در این مراسم با اشاره به نقش جدید هیات مذهبی و نیاز به پویایی آنها اظهارداشت: رویکرد برپایی سخنرانی ها و فعالیت های فرهنگی مراسم های های این ایام با توجه به مسائل روز جامعه و در حوزه خدمات اجتماعی وخانواده باید تعریف شود وظیفه هیات‌های مذهبی فقط در بحث عزاداری، سینه زنی، روضه، زنجیر زنی و دسته روی نیست و نقشی که در هدایت و تاثیر گذاری بر اقشار مختلف بویژه جوانان دارند بسیار مهمتر است.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر :

http://Www.Pardiskhabar.ir