فرصت‌های شغلی و کارآموزی شرکت‌های دانش‌بنیان‌

هفتمین نمایشگاه آنلاین استخدام و کارآموزی در پردیس برگزار می شود

پردیس خبر_ هفتمین نمایشگاه آنلاین کارآموزی و استخدام صدف با هدف ارائه فرصت‌های شغلی و کارآموزی شرکت‌های دانش‌بنیان‌، فناور، استارتاپ‌ها و شرکت‌های صنعتی، توسط پارک فناوری پردیس از ۲۱ الی ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ برگزار می‌شود.

🔹 هفتمین نمایشگاه آنلاین کارآموزی و استخدام صدف در پنج استان تهران، البرز، اصفهان، یزد و خراسان برگزار می‌شود.

🔹 این نمایشگاه در شش دوره برگزار شده و تا کنون بیش از ۹۰۰ شرکت در آن حضور داشتند و بیش از ۸ هزار و ۲۰۰ جایگاه شغلی و کارآموزی از طرف شرکت‌ها ثبت شده است.

🔹 همچنین بیش از ۱۴۰ هزار کارجو از این نمایشگاه‌ها بازدید کردند و بیش از ۴ هزار و ۵۰۰ رزومه از طرف کارجویان برای فرصت‌های تعریف‌ شده ارسال شد که نتیجه آن استخدام بیش از ۶۵۰ نفر در شرکت‌ها بود.

🔹 از برنامه‌های ویژه در نظر گرفته شده برای هفتمین نمایشگاه کارآموزی و استخدام صدف، می‌توان به امکان ویژه‌‌سازی غرفه‌های آنلاین شرکت‌ها با بارگذاری تصاویر و ویدئوها، امکان گفتگوی آنلاین کارفرمایان با کارجویان به‌صورت تصویری، برگزاری کارگاه‌های آموزشی ویژه مدیران منابع انسانی شرکت‌ها و… اشاره کرد.

🔹 در این دوره شرکت‌های پارک فناوری پردیس و دیگر شرکت های دانش‌بنیان می‌توانند از خدمات نمایشگاه با تخفیف ویژه استفاده کنند.

🔹 کارفرمایان می‌توانند برای جذب سرمایه‌های انسانی و استعدادهای برتر دانشگاه‌ها تا ۱۸ خردادماه از طریق سایت نمایشگاه کار به نشانی https://daneshkar.net/employer-job-fair/job_1401_1 اقدام نمایند.

🔹 گفتنی است همواره یکی از دغدغه‌های دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی، گذراندن دوره کارآموزی و یافتن شغل مناسب و مرتبط با رشته تحصیلی است. از سوی دیگر، یکی از بزرگ‌ترین و اصلی‌ترین مشکلات صنایع و شرکت‌های دانش‌بنیان، جذب نیروی انسانی توانمند می‌باشد.

🔹 یکی از روش‌های پُر کردن این خلأ که در بسیاری از کشورهای دنیا معمول است، برگزاری نمایشگاه‌های کار و کارآموزی به‌منظور ملاقات و ارتباط مستقیم کارفرما و کارجو در راستای شناخت و ارزیابی از یکدیگر می‌باشد.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir