فرمانده بسیج اصناف پردیس:

هشت شهید اصناف در پردیس شناسایی شده اند

فرمانده بسیج اصناف شهرستان پردیس با اشاره به شناسایی شهدای اصناف در سطح کشور از شناسایی هشت شهید اصناف در سطح شهرستان پردیس خبر داد.

سعید گل کی فرمانده بسیج اصناف شهرستان پردیس در حاشیه برگزاری مراسم دومین یادواره شهدای شهرستان پردیس که با همت و همکاری اتاق اصناف این شهرستان برگزار شد، به خبر نگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر گفت: در زمانی که سازمان بسیج اصناف کشور تشکیل شد، این سازمان بدنبال شناسایی شهدایی بودند که در راستای فعالیت اصناف به جبهه های جنگ حق علیه باطل کمک می کردند و خود در خط مقدم این مبارزه حضور داشتند.
وی در ادامه این مطلب تصریح کرد: ما نیز در سطح شهرستان پردیس با همکاری و هماهنگی نهاد های مختلف در راستای تحقق این امر مهم اقداماتی را انجام دادیم و هشت شهید را در سطح شهرستان شناسایی کردیم.
گل کی اضافه کرد: در سال گذشته توانستیم با یاری خداوند متعال اولین یادواره شهدای اصناف را برگزار کنیم و امروز هم دومین یادواره شهدای اصناف با همت و کمک اتاق اصناف و بسیج و سپاه ناحیه علی ابن موسی الرضا (ع) و امور ایثار گران سپاه شهرستان پردیس در حال برگزاری است.
فرمانده بسیج اصناف شهرستان پردیس درخاتمه با تقدیر و تشکر از کلیه کسانی که در برگزاری این مراسم همت گمارده اند در خصوص تاثی گذاری این گونه مراسم در بین اصناف و بازاریان، اذعان کرد: برگزاری این گونه مراسمات باعث می شود که روحیه ولایت پذیری و جهاد و شهادت دوران دفاع مقدس و انقلاب در بین اصناف و صنوف مختلف ان شا الله پایدار بماند و همگی با یک جهاد فی سبیل الله همچون گذشته در خط ولایت و رهبری باشند و هم چنین در بحث خدمات دهی به مردم در بحث صنوف و کارهای مختلف بتوانند راه شهدا و امام شهدا را ادامه بدهند.
انتهای پیام/اصناف

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *