هزینه اجتماعی بالایی در پردیس پرداخت کردیم

پردیس خبر _ پردیس یکی از پر چالش ترین شهرهای ما در اجرای پروژه مسکن مهر بودو هزینه های اجتماعی بالایی در پردیس پرداخت کردیم.

🔹علیرضا جعفری معاون وزیر راه و شهرسازی در گفتگو با پردیس خبر در پاسخ به این پرسش که چرا با توجه به گذشت سالها همچنان در پروژه های مسکن مهر مشکلاتی وجود دارد و مردم ناراضی هستند؟ اظهارداشت: پردیس یکی از پر چالش ترین شهرهای ما در اجرای پروژه مسکن مهر بود و هزینه های اجتماعی بالایی در پردیس پرداخت کردیم.

🔹وی افزود: ما در پردیس توانستیم جمعیت پذیری خوبی ایجاد کنیم اما به خدمات مورد نیاز رو بنایی و زیر بنایی کمتر توجه شد و اینها موجبات گلایه متقاضیان و ساکنین مسکن مهر و در نتیجه از دست دادن سرمایه های اجتماعی ما بود.

🔹وی اعلام کرد: ما با بی مهری که به مسکن مهر کردیم سرمایه های اجتماعی خود را از دست دادیم و نتوانستیم خدمات مورد نیاز را تأمین کنیم.

🔹معاون وزیر شهرسازی با تأکید بر الویت تحویل مسکن های و در دستور کار قرار گرفتن این موضوع گفت: در تلاشیم با همت این دولت و هماهنگی دستگاه ها رضایتمندی مردم را از خدمتگزاران انقلابی و جهادی جلب کنیم تا سرمایه های اجتماعی برگردد.

🔹جعفری تأکید کرد: بحث اصلی در پروژه های مسکن مهر پردیس مدیریت اعتبار و منابع مالی هست که باید از ظرفیت مولد سازی شهر و اعتبارات سالانه دولت و کمک های صندوق تأمین شود و با پیگیری همه مسئولین در دستور کار قرارگیرد.

🔹وی تصریح کرد: نمایندگان مجلس پیگیر موضوع هستند و در جلسه رسیدگی به درخواست شهروندان مسکن مهر پردیس سه تن از نمایندگان کمسیون های عمرانی، اقتصادی و فراکسیون شهرسازی حضور پیدا کردند و امیدواریم با همراهی دستگاه های خدمات رسان بزودی شاهد رفع مشکلات مهر نشینان باشیم.


🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir


#پردیس_خبر

#داغ_ترین_اخبار_شهرستان_پردیس