هر کسی که نسبت به سید ما اشتباه کرده وظیفه دارد که عذرخواهی کند

رئیس فراکسیون وفاداری به مقاومت در پارلمان لبنان در واکنش به فرافکنی‌های «سمیر جعجع» اظهار داشت، ما به گونه‌ای نیستیم که از کسی بخواهیم از ما عذرخواهی کند اما هر کسی که نسبت به سید ما اشتباه کرده وظیفه دارد که عذرخواهی کند

«محمد رعد» رئیس فراکسیون وفاداری به مقاومت در پارلمان لبنان در مراسمی به مناسبت میلاد پیامبر اکرم (ص) در واکنش به فرافکنی‌های «سمیر جعجع» رئیس حزب نیروهای لبنانی و اتهامات وی و طرفدارانش علیه حزب الله و سید «حسن نصرالله» دبیرکل حزب الله اظهار داشت، ما به گونه‌ای نیستیم که از کسی بخواهیم از ما عذرخواهی کند اما هر کسی که نسبت به سید ما اشتباه کرده وظیفه دارد که عذرخواهی کند. کسی که اشتباه کرده خودش میداند کیست؛ همان کسی که به تظاهرات مردمی با هدف تغییر قاضی پرونده انفجار بیروت که از مسیر صداقت در تحقیقات خارج شده بود، تجاوز کرد. دستگاه قضا می‌داند که چگونه با او برخورد کند اما زمانی که این فرد به دادگاه نظامی احضار شد گفت که من به دادگاه نمی‌روم.

محمد رعد در حالی که سخنان خود را خطاب به سمیر جعجع، بدون این که نامش را بیاورد ادامه می‌داد گفت، این چه منطقی است؟ شما دروغ می‌گویید و سخنانتان مخرب است. شما نه تنها به سید ما بلکه به کل کشور توهین می‌کنید و می‌خواهید که دروغ‌ها و نژاد پرستی خود را بپوشانید.

رئیس فراکسیون وفاداری به مقاومت در پارلمان لبنان تصریح کرد، حقیقت باید به وضوح روشن شود. شما عامل بحران در کشور هستید و دشمنان را علیه ما در کشور تحریک می‌کنید و مردم باید اینها را بدانند.

وی ادامه داد، من به همین به کلمات اکتفا می‌کنم اما ما در تعهد به همکاری با دیگران با عقل و خرد رفتار می‌کنیم.

«حسن عزالدین» نماینده فراکسیون وفاداری به مقاومت در پارلمان لبنان نیز در مراسم گرامیداشت دانشجویان موفق در منطقه قانا در جنوب لبنان به سخنانی درباره پرونده انفجار بیروت پرداخته و گفت، یک داستان کامل درباره انفجار بندر بیروت از ابتدا تا انتها وجود دارد که همه ادعاهای «طارق البیطار» بازپرس قضایی این پرونده را رد می‌کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *