مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله(عج):

هدف مدافعان حرم توسعه تفکر و اندیشه امام راحل است

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله(عج) گفت: توسعه انقلاب اسلامی و ترویج تفکر و اندیشه امام خمینی (ره) از جمله محورهای اصلی مبارزه مدافعان حرم با دفاع از حرم ائمه اطهار (ع) و به خصوص حضرت زینب (س) در برابر دشمن متجاوز با تفکر اسلام ستیزی است.

حجت الاسلام والمسلمین محمود دهقانی مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله(عج) در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد نقش مدافعین حرم در دفاع از حرم ائمه اطهار (ع) گفت: شهدا در تاریخ اسلام و به خصوص شهدای مدافع حرم نقش بی بدیلی در دفاع از اسلام و ماندگاری ارزشهای اسلامی در برابر دشمن متجاوز تکفیری، ایفا کرده اند.
مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله(عج) در ادامه این مطلب تصریح کرد: توسعه انقلاب اسلامی و ترویج تفکر و اندیشه امام خمینی (ره) از جمله محورهای اصلی مبارزه مدافعان حرم با دفاع از حرم ائمه اطهار (ع) و به خصوص حضرت زینب (س) در برابر دشمن متجاوز با تفکر اسلام ستیزی است.
حجت الاسلام والمسلمین دهقانی با تاکید براینکه با حضور شهدای مدافع حرم در جامعه اسلامی ما تفکر و اندیشه امام راحل توسعه پیدا کرد، اضافه کرد: اندیشه معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران از مرز ها عبور کرده است و امروز تفکر و اندیشه امام راحل و بسیج که نهادی به یادگار مانده از نوع تفکر امام راحل بود در دنیا در حال توسعه و در مسیر مقابله با استکبار جهانی است.
مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله(عج) با اشاره به این مطلب که به یاری خدا و رشادت و جان فشانی رزمندگان اسلام در جبهه مقاومت در کشورهای آسیب پذیر در عراق و سوریه و لبنان، پرچم پیروزی را در این سرزمین های اسلامی برافراشته خواهیم کرد، بیان کرد: تفکر عمیق دوران هشت سال دفاع مقدس بدنه جبهه مقاومت را استحکام سازی کرد.
حجت الاسلام والمسلمین دهقانی در خاتمه اظهار داشت: شهدای مدافع حرم برای شهر هایی که از موهبت شهید مدافع حرم برخوردار هستند، امنیت را به همراه می آورد.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *