هدف از راه اندازی بازارچه های شهرستان خرید ارزان و با کیفیت اقلام اساسی است

پردیس خبر _ فرماندار شهرستان پردیس از عرضه کالاهای تنظیم‌بازار در بازارچه ها و نظارت جدی بر قیمت ها خبر داد.

🔹به گزارش خبرنگار پردیس خبر عصر روز گذشته “ظفر پور ابراهیم” فرماندار شهرستان پردیس به اتفاق بخشدار و رئیس شورای بخش بومهن بازدیدی از روند فعالیت، عرضه کالا و قیمت ها در بازارچه الغدیر بومهن داشتند.

🔹فرماندار در گفتگو با خبرنگار ما با تاکید بر عرضه مناسب اقلام اساسی در بازارچه های شهرستان پردیس اظهارداشت: این مراکز موظف به عرضه کالا با قیمت و کیفیت خوب به شهروندان هستند و با چنین شرطی فضا در اختیارشان قرار گرفته، بنابر این با توجه به بحث رقابتی بودن عرضه کالا انتظار می رود فروش محصولات صرفا در ماه های اول فعالیت مناسبت نباشد و بعد مدتی قیمت و کیفیت تغیر کند. لذا روزانه این نظارت ها در بازارچه الغدیر در خصوص نرخ مصوب و کیفیت کالا بررسی می شود.

🔹وی در مورد بازدیدی که صورت گرفت اذعان داشت: طبق بررسی و گفتگو با غرفه داران هم کیفیت محصولات در غرفه ها اعم از گوشت و مرغ و میوه و لبنیات مناسب بود و هم نسبت به مغازه های سطح شهر با قیمت پایین تری بفروش می رسید.

🔹پورابراهیم تاکید کرد: همانطور که می‌دانید بازارچه هایی که در حال حاضر با ظرفیت های موجود شهرستان راه اندازی می‌شود با هدف اصلی کنترل بازار و تامین و عرضه کالاهای مورد نیاز مردم شروع به کار کرده اند و با کنترل و نظارت جدی بر قیمت ها شرایط خوبی جهت دسترسی مردم فراهم آمده است.

🔹وی در خصوص حمایت های دولتی از بازارچه ها گفت: با کمک فرمانداری و بخشداری توسط شورای بخش حواله های مورد نیاز تهیه اقلام اساسی با نرخ دولتی داده خواهد شد و با توجه به درخواست غرفه دار کالاهای تنظیم‌بازار جهت‌ توزیع به این مکان ها داده می شود.

🔹فرماندار پردیس در خصوص عرضه کارهای تولید خود شهرستان در بازارچه های پردیس و بومهن نیز گفت: با توجه به تولید برخی اقلام مانند محصولات باغی، صیفی جات و گوشت و لبنیات در داخل شهرستان پردیس از سوی فرمانداری در تلاشیم حلقه اتصال تولید و مصرف داخل منطقه با پیگیری های معاونت اقتصادی زده شود و محصولی که در شهرستان پردیس تولید میشود با قیمت مناسب همینجا در اختیار مصرف کننده قرار گیرد.

🔹سیاوش شامحمدی رئیس شورای بخش بومهن نیز در این بازدید اعلام کرد: روزانه لیست قیمت های محصولات غرفه ها گرفته و با میادین تهران چک می شود و عرضه کالا در بازارچه الغدیر با نظارت جدی از بخشداری بومهن همراه است و ترازوی شاخص نیز در این مکان جهت کنترل وزن توسط خریداران وجود دارد.

🔹وی افزود : همچنین شهروندان در صورت بیان پیشنهادات یا تخلفات می توانند به بخشداری و اصناف گزارشات خود را منتقل کنند.

 

🔹با ما همراه باشید…


🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir

🔸 آدرس ما در پلتفرم ایتا:

https://eitaa.com/pardiss_khabar

🔸آدرس ما در پلتفرم بله:

https://ble.ir/pardiss_khabarr

🔸آدرس ما در پلتفرم تلگرام :

https://t.me/pardiss_khabar

🔸 آدرس ما در پلتفرم اینستاگرام:

https://instagram.com/pardiss.khabarr


#پردیس_خبر

#داغ_ترین_اخبار_شهرستان_پردیس