چهل و دومین سالگرد دفاع مقدس؛

نگاهی به نمایشگاه فرهنگی هنری نورالشهدا در شهرستان پردیس

پردیس خبر _ قرارگاه فرهنگی شهرستان پردیس امسال بمناسبت سالگرد هفته دفاع مقدس اقدام به برگزاری نمایشگاهی فرهنگی و هنری در تپه نورالشهدا پردیس کرده است.

🔹به گزارش خبرنگار ما در هفته دفاع مقدس سپاه ناحیه علی‌ابن موسی الرضا(ع) شهرستان پردیس ۳۳۱ برنامه در شهرستان پردیس پیش‌بینی کرد که با محوریت قرارگاه فرهنگی ۴۲ برنامه شاخص و متمرکز در سطح شهرستان تا پایان هفته دفاع مقدس در بخش های مختلف شهرستان برگزار می‌شود.

🔹شعار محوری چهل و دومین سالگرد دفاع مقدس، “ما مقاوم هستیم” است؛ امسال نمایشگاهی بزرگ نیز در جوار بوستان نورالشهدا برپا شده و تا پایان هفته این نمایشگاه در بخش های مختلف فرهنگی و هنری آثاری از روزهای جنگ و رشادت های رزمندگان و زندگی شهدا را به تصویر می کشد.

🔹بخشی از این نمایشگاه، نمایش دست آوردهای نظامی، جنگ افزار، موشکی، پهبادی و پدافندی اختصاص دارد و این موارد در معرض نمایش قرار می‌گیرد و بازدید برای عموم آزاد است.

🔹همچنین اجرای نمایش رزمی، هنری و میدانی “خط خون” در جوار بوستان نورالشهدا هر شب برپا می شود که با استقبال خوب شهروندان روبرو شده است.

🔹این نمایشگاه و مراسم‌ها هر شب از نماز مغرب و عشاء میزبان شهروندان است و راویان شاخص کشور در این محل به روایتگری می پردازند و مداحی نیز توسط مداحان برپاست.

🔹گفتنی است نمایش خط خون که نویسندگی و اجرای آنرا خود جوانان شهرستان پردیس بر عهده داشته اند بر اساس نیاز جامعه و کلید واژه بیت المال، حجاب و ایثار و بر اساس زندگی شهدا در ۴۰ دقیقه اجرا می شود.


🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir


#پردیس_خبر

#داغ_ترین_اخبار_شهرستان_پردیس