دبیرکل انجمن او-اسپرت کشور:

نوزدهمین قهرمانی او-اسپرت زنان کشور انتخابی تیم ملی برگزار شد

دبیرکل انجمن او-اسپرت کشور گفت: نوزدهمین قهرمانی او-اسپرت زنان کشور با حضور ۳۶۰ بانوی ورزشکار در ۶ رشته برگزار شد.

فاطمه حیدری دبیرکل انجمن او-اسپرت کشور در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر اظهار کرد: نوزدهمین قهرمانی او-اسپرت زنان کشور با حضور ۳۶۰ بانوی ورزشکار در ۶ رشته آمادای، ایساتیس، اسپدان، تیس کوپان، اهمتان و آکسایا در همدان به منظور انتخاب نفرات تیم ملی جهت اعزام به یازدهمین قهرمانی او-اسپرت جهان یونان در سوم و چهارم اسفند ماه سال جاری برگزار شد.
حیدری افزود: در این دوره از رقابت ها ورزشکارانی از استان های مختلف کشور و در رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان با یکدیگر به رقابت پرداختند.
وی نتایج مدال آوران را به شرح ذیل اعلام کرد؛

مدال آوران رشته تیس کوپان:

بزرگسالان
اول:منیژه عرفان منش(اصفهان)
دوم: رویا شیرزاد( اصفهان)
سوم:شبنم شوکتی( آذربایجان شرقی)

نونهالان
اول:زهرا بانشی (فارس)
دوم:پارمیدا غزاقی( همدان )
سوم:فاطمه مبلغ(تهران)

مدال آوران رشته اسپدان:

تیمی رده سنی بزرگسالان

اول:منصوره کاظمی، آرمیتا طیبا، نیلوفر صالحی، مریم اسماعیلی، سمیه سلطانی (اصفهان )

دوم: مینا رفیعیان،محدثه یعقوبی،کیمیا یلمه،زهرا فیض احمدی،کیمیا رفیعی(چهار محال)

سوم:فاطمه ارجمند،نگاه قانعی زاده،لیلا بی تقصیر،فاطمه مختاری،طیبه معلمی (اصفهان)

 

تیمی رده سنی جوانان:

اول:نگین عابدی،کوثر پور بافرانی، پریناز غلامی، فرحناز غلامی (اصفهان)

دوم:کمند شیری، فاطمه استکی، نازنین زهرا حداوند (اصفهان)

سوم:محدثه محمدی، فاطمه عامری، مرضیه رحمتی(اصفهان)

انفرادی نونهالان

اول: فاطمه ویزواری (گلستان)
دوم:فاطمه محمدی (گلستان)
سوم:تینا مختاری (گلستان)

نوجوانان
اول:پرنیا صولت (چهارمحال)
دوم: ساناز مازندرانی (گلستان)
سوم:زهرا سلمانی پور (چهارمحال)

جوانان:
اول:شکیبا عباسی (چهارمحال)
دوم:زهرا افراخته (چهارمحال)
سوم:شهربانو اسدی (گلستان)

بزرگسالان
اول:مریم سلیمی فر (چهارمحال)
دوم:ساحل شفیعی (اصفهان)
سوم:صغری فرهادی (گلستان)

مدال آوران رشته اهمتان:
وزن ۴۲-
اول:عاطفه حسنی (خوزستان)
دوم:آتنا قانونی (اصفهان)
سوم:نرگس شریفی (خوزستان)

وزن ۴۶+
اول:فاطمه فراست (اصفهان)
دوم:آیسان اسکندری (خوزستان)
سوم:زهرا سجادیان (فارس)

وزن ۵۶-
اول:زهرا چنگول (خوزستان)
دوم:زهرا فروغی (اصفهان)
سوم:فاطمه سجادیان (فارس)

وزن ۶۴+
اول:فاطمه شیخوندی (اصفهان)
دوم:کوثر نجاتی (چهارمحال)
سوم:نجمه محمدی (اصفهان)

وزن ۵۶-
اول:محدثه محمدی (اصفهان)
دوم:زهرا رفعتی (اصفهان)
سوم:نرگس علیشاهی (اصفهان)

وزن۶۸+
اول:فاطمه مصطفایی (اصفهان)
دوم:سمانه دهاقین (اصفهان)
سوم:نگین شاه ولی (خوزستان)

مدال آوران رشته آمادای :

نونهالان
اول:یگانه خندان (خوزستان)
دوم:فاطمه رستمی (خوزستان)
سوم:سمانه نادری (چهارمحال)

نوجوانان
اول:زهرا صلوات زاده (خوزستان)
دوم:سارینا پناه پور (چهارمحال)
سوم:غزاله مرادی (چهار محال)

جوانان
اول:انیس علی حلواتی (خوزستان)
دوم:فاطمه خانی پور (خوزستان)
سوم:مائده خداوردی (چهارمحال)

بزرگسالان
اول:فاطمه آخش (خوزستان)
دوم: بهاره گل افشان (اصفهان)
سوم: یاسمین کاظمی (اصفهان)

مدال آوران رشته آکسایا :

نوجوانان
وزن ۴۲-

اول:فاطمه یاسین پور (خوزستان)
دوم:زهرا اسکندری (چهارمحال)
سوم:آسو فتحی (تهران)

وزن ۴۶+

اول:مبینا فریدنیا (خوزستان)
دوم:ساینا دم ساز (چهارمحال)
سوم:نازنین عالی پور(چهارمحال)

جوانان
وزن ۵۶-

اول:ملیکا پرویزی (خوزستان)
دوم:مریم اشرفی (تهران)
سوم:فاطمه زکی (تهران)

وزن ۶۴+
اول:نازلی خانی (تهران)
دوم:فاطمه کریم زاده (خوزستان)
سوم:نیلوفر علینژادی (خوزستان)

بزرگسالان
وزن ۶۰-
اول:مینا عشرتی(تبریز)
دوم:نادیا امیرخیز(تبریز)
سوم:فاطمه اسکندری پور(سمنان)

وزن ۶۴-
اول:نازنین زکی (تهران)
دوم:شیرین صدیقی(چهارمحال)
سوم:ساینا دربان حسینی (تبریز)

وزن ۶۸+
اول:نیوشا صنعت کار (تهران)
دوم:هانیه جاریانی (تهران)
سوم:ساینا بی غمان(تبریز)
سوم:مهرناز داوودی (خوزستان)

مدال آوران رشته ایساتیس:
انفرادی:
نونهال
اول:الیسا محمدی(اصفهان)
دوم:درسا شیری (خوزستان)
سوم:صدف محمدی(اصفهان)
سوم:بهار کریمی (اصفهان)

نوجوان
اول:مهدیه کرم نژاد (شهرکرد)
دوم:زینب قلی لویینه (خوزستان)
سوم:پارمیس اسپدانی زاده (تبریز)

جوانان
اول:نرگس بابادی (شهرکرد)
دوم:فاطمه رشنو (اصفهان)
سوم:ندا شکری (همدان)

بزرگسالان
اول:دنیز فرهانی (تبریز)
دوم:نیلوفر شاه غریب (خوزستان)
سوم:زهرا شاکر (اصفهان )

پیشکسوتان:
اول:پوران نصیری (اصفهان)
دوم:لیلا ناظری (اصفهان)
سوم:بتول رحیمی زاده( اصفهان)

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *