عضو شورای عالی استانها:

نوار صنعتی پردیس فاصله زیادی تا تبدیل به لکه صنعتی شدن دارند

عضو شورای عالی استانها گفت: متاسفانه وضعیت نامطلوب کارخانجات صنعتی در شهرستان پردیس به قبل از تبدیل این منطقه به شهرستان بر می گردد، نوار صنعتی پردیس فاصله زیادی تا تبدیل شدن به لکه صنعتی دارند.

محمد قانبیلی عضو شورای عالی استانها در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد وضعیت مناطق صنعتی شهرستان پردیس گفت: صنایع در شهرستان پردیس بخشی از زیر ساخت های صنعتی در استان تهران با برخورداری از مساحت قابل توجه محسوب می شود .
عضو شورای عالی استانها در ادامه این مطلب تصریح کرد: متاسفانه وضعیت نامطلوب کارخانجات صنعتی در شهرستان پردیس به قبل از تبدیل شدن این منطقه به شهرستان بر می گردد، و هنوز زیر ساخت مناسبی برای نوار صنعتی این منطقه شکل نگرفته است .
قانبیلی با تاکید براینکه کارخانجات صنعتی که در پردیس فعالیت دارند در بحث آب و برق و گاز و مهمتر از آنها دفع زباله های صنعتی خود مشکل دارند، اضافه کرد: این مشکلات هنوز برطرف نشده است و تعدادی از این کارخانجات صنعتی در مسیر تعطیلی هدایت می شوند .
عضو شورای عالی استانها با اشاره به این موضوع که نوار صنعتی پردیس فاصله زیادی تا تبدیل شدن به لکه صنعتی دارند، ابراز داشت: این فاصله با وجود استقرار مدیریت مستقل در این منطقه کوتاه نشده است .
قانبیلی با بیان این مطلب که شهرستان پردیس نیاز به ساماندهی نوار صنعتی در این منطقه را دارد، اذعان داشت: با سامان دهی صنایع شهرستان، مشکلات زیست محیطی ناشی از نوار صنعتی پردیس نیز برطرف می شود .
عضو شورای عالی استانها در خاتمه اظهار داشت: اعتبارات شهرستان برای اینگونه برنامه های اجرایی در حوزه صنعت با برخورداری از ساختاری زیر بنایی کافی نیست .
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *