ساکنین محله ترک آباد بومهن؛

نمره خدمات شهری “صفر” است

پردیس خبر _ گزارش پردیس خبر از انجام خدمات شهری در ترک آباد بومهن در پی ارسال گلایه های متعدد شهروندان

🔹بر اساس گزارش ها و درخواست های مکرر شهروندان از عدم خدمات شهری مناسب در ترک آباد بومهن سری به محله زدیم تا از نزدیک با آنها گفتگو کرده و مشکلات را ببینیم.

متأسفانه طبق تصاویر موجود آنچه مشاهده میشد کوچه و خیابان های کثیفی بود که سطل های زباله آن سرریز و ساکنینی گله مند بودند.

🔹به خطر افتادن بهداشت محله با توجه به جمعیت بالای ساکن و وجود کودکانی که در کوچه ها مشغول بازی بودند نگرانی موضوع را دوچندان می کرد.

🔹 یکی از کسبه خیابان میرزاده در محله ترک آباد به خبرنگار ما گفت:

به هیچ عنوان به این محله رسیدگی نمی شود، من سالهاست ساکن این منطقه و کاسب اینجا هستم اما خدمات شهری اینجا کارش را خوب انجام نمیدهد نمیدانم چرا به ترک آباد رسیدگی نمی کنند.

🔹وی ادامه داد: هر ارگانی آمده یه تکه کوچه را کنده و رفته! خیابان های این محل پر از کنده کاری و چاله و زباله است، شهرداری رفتگر ندارد و خیابان ها جارو نمی شود، سطل ها را هم برده اند و گاهی برای گذاشتن زباله به بیرون از خانه چندین کوچه و خیابان باید بگذریم و مسافتی را طی کنیم!

🔹یکی از همین ساکنین ترک آباد به خبرنگار ما می گوید: چند سطل زباله محدودی هم که وجود دارد به موقع تخلیه نمی کنند گاهی بیش از ده روز زباله ها در محل می ماند در زل آفتاب و بوی گند محله را بر می‌دارد و حشرات و حیوانات زیادی جمع می شوند و از بوی نامطبوع آن حتی شب ها نمی توانیم بخوابیم.

🔹یکی از جوان های محل که ساکن خیابان شبنم در سبزواری است می گوید: چاله های خیابان های اینجا خیلی زیاد است بارها گفته اند درست می کنیم و نکردند! ما از جاهای دیگر خاک برمی‌داریم و در چاله های کنده شده آسفالت می ریزیم تا پر شود از بس جلوبندی ماشین هایمان خراب شده.

🔹 یکی دیگر از ساکنین به پردیس خبر گفت: مدتی پیش رضازاده شهردار بومهن به ترک آباد آمد با پیشکسوتان جلسه گذاشت و قول داد مشکلات اینجا اعم از آسفالت خیابان ها و خدمات شهری حل شود اما مدت زیادی گذشته و هنوز اقدامی صورت نگرفته است.

🔹خانومی که ساکن ترک آباد در نزدیکی حسینیه محل است به سطل زباله سرریز شده ای که از بوی بد آن نمی توان نزدیکش شد اشاره می کند و می گوید: علاوه بر زباله ها چند روزه گربه مرده اینجا نزدیک حسنیه و بوی خیلی بدی دم حسینیه هست و با اینکه مرتبا به شهرداری اطلاع می‌دهیم نمی آیند و زباله ها را جمع نمی کنند! حتی بعد چندین بار اعتراض همان یک سطل زباله را هم بردند تا دیگر کسی اعتراض نکند الان مردم زباله هایشان را باید کجا بریزند وقتی سطل نیست؟ هر خانواده باید مسافتی را طی کند تا یک سطل زباله برسد و زباله بیندازد چرا شهرداری به این محل رسیدگی ندارد این چه خادم بودن و خدمتگزار مردم بودن است‌!


🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir


#پردیس_خبر

#داغ_ترین_اخبار_شهرستان_پردیس