همزمان با عاشورای حسینی

نماز ظهر عاشورا با اقتدا به امام حسین (ع) اقامه شد

پردیس خبر_ نماز ظهر عاشورا ظهر امروز در بخش های مختلف شهرستان پردیس توسط عزاداران حسینی برگزار شد.

🔹 طبق این گزارش عزاداران حسینی که از دقایق ابتدایی امروز در هیئات مختلف سینه‌زنی و زنجیرزنی به عزاداری برای امام سوم شیعیان حسین بن علی علیه السلام و یارانش پرداخته بودند، ظهر امروز نماز عاشورا را در میدان عدالت پردیس به امامت حجت‌الاسلام والمسلمین حسینی امام جمعه پردیس برگزار کردند.

🔹 همچنین نماز ظهر عاشورا در شهرهای مختلف شهرستان پردیس بومهن و جاجرود و روستاها برگزار شد و مردم عزادار شهرستان پردیس با برگزاری آئین‌های مختلف عاشورایی عشق و ارادت خود را به سالار شهیدان نشان دادند.

🔹 هیئت‌های مذهبی که از اول محرم خیمه‌های عزا را در نقطه به نقطه شهر و روستاهای شهرستان بر پا کرده بودند همزمان با عاشورای حسینی با راه انداختن دسته‌های عزاداری نام «حسین» را زمزمه و همپای اشک‌های عرشیان به مویه و زاری پرداختند و هنگام اذان ظهر عزاداران حسینی در تمامی مساجد، حسینیه‌ها و اماکن غیر مسقف به یاد آخرین نماز اباعبدالله الحسین (ع) و با اقتدا به حسین بن علی (ع) نماز ظهر را اقامه کردند.

🔹 عزاداران حسینی با اقامه نماز اول وقت نشان دادند که پیام نماز امام حسین(ع) را به درستی دریافته کرده و می‌دانند که محرم زمان بالیدن و خوب نگریستن است و در نالیدن و گریستن خلاصه نمی‌شود.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر :

http://Www.Pardiskhabar.ir