نماینده شهرستان پردیس در مجلس:

نظارت دقیق بر ورود پوشاک غربی وجود ندارد/ شورای عالی انقلاب فرهنگی سختگیر باشد

نماینده شهرستان پردیس در مجلس شورای اسلامی گفت: نظارت دقیقی بر ورود پوشاک غربی وجود ندارد، مسئولان باید پای کار باشند و شورای عالی انقلاب فرهنگی هم باید سخت تر به این موضوع بپردازد.

لاله افتخاری نماینده مردم پردیس، تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در هفته عفاف و جاب گفت: اولین جلسه فراکسیون عفاف و حجاب مجلس شورای اسلامی در راستای تحکیم این جریان ارزشی برنامه هایی ارزشی رادر دستور عمل دارد.
نماینده شهرستان پردیس در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه شاخه حجاب در جامعه در آستانه تبدیل به ناهنجاری قرار دارد، تصریح کرد: متاسفانه وضعیت جاب در جامعه با وجود بد حجابی هایی که شاهد هستیم از ساختاری مناسب برخوردار نیست.
افتخاری با اشاره به اینکه امر به معروف و نهی از منکر یکی از شاخه های برخورد با بد حجابی در جامعه است، اضافه کرد: این توصیه مهم اسلام در راستای حمایت از زنان در جامعه به قانون در مجلس شورای اسلامی تبدیل شده است.
نماینده شهرستان پردیس در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با وجود ورود ماهواره با ساختاری تخریبی به درون خانواده ها پرداختن به معقوله عفاف و حجاب یک تلنگر برای خانوادههای ایرانی است.
وی اظهار داشت: متاسفانه قوانین درست اجرایی نمیشود و از سوی دیگر نظارت دقیقی بر ورود پوشاک غربی وجود ندارد، مسئولان باید پای کار باشند و شورای عالی انقلاب فرهنگی هم باید سخت تر به این موضوع بپردازد.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *