نظارت بر مبادی ورودی کمک شایانی به ظرفیت تولید و اشتغال کرده است/ مبارزه با قاچاق کالا و تقویت تولید، به کارآفرینی و پویایی اقتصاد می‌انجامد

رئیس اتحادیه فروشندگان پوشاک مشهد ضمن ابراز رضایت و قدردانی از فعالیت‌های کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان خراسان رضوی گفت: فعالیت‌های ستاد مبارزه با قاچاق در حوزه پوشاک به ثمر نشست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر؛ به نقل از صنعت۸، سیدمهدی لسان‌طوسی، رئیس اتحادیه فروشندگان پوشاک مشهد اظهار داشت: موضوع پیگیری قاچاق کالا نتایج خوبی داشته است و برای تولیدکنندگان مشهد انگیزه ایجاد کرده تا مجدداً به عرصه تولید بازگردند.

وی با اشاره به حضور دوباره و پر قدرت تولیدکنندگان افزود: این همان چیزی است که ما و همه مسئولین استان و کشور انتظارش را داریم.

رئیس اتحادیه فروشندگان پوشاک مشهد بیان داشت: نظارت مبادی ورودی کمک شایانی به استفاده از ظرفیت تولید و اشتغال در حوزه پوشاک مشهد کرده است و این امر منجر به بهبود وضعیت کسب و کار در این استان شده است.

وی ادامه داد: بدیهی است مبارزه با قاچاق کالا و تقویت تولید، از مواردی است که در صورت پیگیری اصولی، به آینده‌ای روشن‌تر در خصوص کارآفرینی و پویایی اقتصاد می‌انجامد.

لسان‌طوسی در پایان از زحمات استاندار و اعضای کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز خراسان رضوی تشکر و قدردانی کرد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *