امروز برگزار شد

نشست صمیمانه شهردار با هنرمندان و ادیبان شهر بومهن

پردیس خبر_ عصر امروز رضازاده شهردار شهر بومهن نشستی صمیمانه با هنرمندان و شاعران شهر بومهن و روسای انجمن های ادبی، نمایش، موسیقی و.. منطقه داشت.

🔹 به گزارش خبرنگار ما، در این نشست مجتبی رضازاده شهردار بومهن از حاضران در این جلسه خواست ضمن معرفی خود و توانایی هایشان به ارائه پیشنهادات در هر چه بهتر شدن حوزه فرهنگ و هنر شهر بپردازند که پیشنهادات موثری در این جلسه ارائه شد.

🔹 همچنین هنرمندان در این جلسه درخواست هایی نیز از شهردار بومهن داشتند که فراهم شدن مکانی برای تمرکز فعالیت انجمن ها، ایجاد گذرگاه فرهنگی جهت ارائه کارهای هنری هنرمندان بومهن، تجهیز سالن های نمایش و مجموعه فرهنگی هنری شهر، استمرار ملاقات شهردار با هنرمندان و ادیبان از آن‌جمله بود.

🔹 محمد رستمی نیا نویسنده و شاعر بومی شهر بومهن پیشنهاد اجرای برنامه ای برای حضور و تکریم بزرگان ادبیات ملی و بین المللی در شهرستان پردیس را داد.

🔹 وی که مدیر انجمن ادبی لیلانه نیز هست با اشاره به مشکلات فرهنگی و اجتماعی در کشور و خصوصا شهرستان پردیس و شهر بومهن گفت: با کمترین هزینه در بحث فرهنگی بیشترین بازدهی در جهت جذب جوانان به فرهنگ و ادبیات، کم شدن فاصله نسل دیروز و وامروز را خواهیم داشت.

🔹 گفتنی است در این جلسه حدود ۳۰ هنرمند عضو انجمن های ادبی و هنری شهرستان پردیس حضور داشتند که طی گزارشی تکمیلی به مهمترین پیشنهادات اشاره خواهد شد.

🔹 شهردار بومهن نیز با ارائه پیشنهادات موثر در حوزه فرهنگ مانند خانه شهروند، جشنواره فرهنگی شهروندی، خانه هنر و… توجه ویژه به فرهنگ شهری را جزو مهمترین وظایف شهروندی دانست و گفت: زیربنای مدیریت شهری فرهنگ است و یکی از الویت های کاری بنده بعنوان شهردار در بومهن پرداختن به حوزه فرهنگی هنری شهر است.

🔹 گفتنی است در این جلسه حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالهی ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و حدود ۳۰ هنرمند و ادیب شهر حضور داشتند که از آن جمله می توان به چهره های مطرح شهرستان محمد رستمی نیا ،بهنام رنگی، پیمان دانشمند، یونس اتشبار، حامد یونسیان، وحید کمیجانی، امجد زمانی، نژاد اکبر، بابایی، خسروشاهی چالاکی و… اشاره کرد.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir