پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون:

نبود خانه تئاتر در پردیس فقر فرهنگی است

پیشکسوت تئاتر و سینما و تلویزیون کشورمان گفت: نبود خانه تئاتر فقر فرهنگی در راستای پشتوانه سازی برای فرهنگ و هنر ایران اسلامی باید از سیمای پردیس پاک شود.

محمد علی کشاورز پیشکسوت تئاتر و سینما و تلویزیون در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر نخست با انتقاد از رسانه های منفی نگر و حاشیه ساز در فضای رسانه ای ایران اسلامی در انتشار خبر درگذشت خود، گفت: رسانه ملی هم در این جریان بی تقصیر نیست.
وی تصریح کرد: پرداختن به این مسائل دروغین و حاشیه ای فضای مطبوعات را برای بیان حقایق و واقعیت ها غبار آلود می کند و رسانه های مجازی و نوشتاری که این خبر را انتشار دادند باید ماهیت ساختاری خود را اصلاح کنند زیرا با فرهنگ مغایرت دارد.
کشاورز با اشاره به لزوم تقویت بستر تئاتر و سینما و تلویزیون، با انتقاد از نبود مراکز آموزشی تئاتر و سینما با ساختاری استاندارد درشهرستانهای استان تهران به ویژه در شرق پایتخت، اضافه کرد: متاسفانه در راستای جذب نخبگان در بستر فرهنگ و هنر در این مناطق زیر ساخت مناسبی وجود ندارد.
پیشکسوت تئاتر و سینما و تلویزیون کشورمان با انتقاد از نبود خانه تئاتر در پردیس اظهار داشت: شنیده ام که این منطقه از جمعیت بالایی برخوردار است و تنها یک سینما دارد ولی خانه تئاتر ندارد این فقر فرهنگی در راستای پشتوانه سازی برای فرهنگ و هنر ایران اسلامی باید از سیمای پردیس پاک شود.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه