امام جمعه پردیس:

نباید به واسطه برجام ، اقتصاد مقاومتی را به فراموشی سپرد

امام جمعه شهرستان پردیس گفت: نباید به واسطه برجام و لغو تحریم ها اقتصاد مقاومتی را به فراموشی سپرد، زیرا تنها کلید باز گشایی قفل رکود اقتصادی کشور اقتصاد مقاومتی است.

حجت الاسلام والمسلمین حسین توسلی امام جمعه شهرستان پردیس در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد وضعیت دیپلماسی سیاسی کشور گفت: اساس و بنیان هرگونه اقدام و سیاست در حوزه های مختلف به ویژه سیاست های خارجی با نظر مقام معظم رهبری اعمال می شود و هیچ کس نمی تواند خارج از این خطوط اظهار نظر نهایی کند.
امام جمعه شهرستان پردیس در ادامه این مطلب تصریح کرد: خطوط قرمزی که توسط مقام معظم رهبری تدوین و ابلاغ شده است، خطوط قرمز ملت ولایت مدار و استکبار ستیز ایران می باشد و نباید مسئولان و دولت مردان پا را فراتر از خطوط قرمز سکاندار نظام جمهوری اسلامی ایران بگذارند.
حجت الاسلام والمسلمین توسلی با تاکید براینکه دولت تدبیر و امید هم در راستای برجام به دنبال لغو تحریم ها و رونق اقتصادی کشور است، اضافه کرد: نباید به واسطه برجام و لغو تحریم ها اقتصاد مقاومتی را به فراموشی سپرد، زیرا تنها کلید بازگشایی قفل رکود اقتصادی کشور اقتصاد مقاومتی است.
امام جمعه شهرستان پردیس با اشاره به این موضوع که اقتصاد مقاومتی روحی تازه بر پیکره صنعت کشور است، ابراز داشت: اقتصاد مقاومتی دریچه ای تازه در منظر نگاه دولت مردان به صنعت داخلی و بهره مندی از منابع داخلی و پتانسیل های موجود در بدنه ایران اسلامی باز می کند.
حجت الاسلام و المسلمین توسلی در پایان خاطر نشان کرد: رونق بازار تولید داخلی از محتوای اصلی سیاست اقتصاد مقاومتی است و با این اهدف معضل بیکاری و رکود اقتصادی هم از بدنه اقتصاد کشور بیرون می رود.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *