امام جمعه پردیس:

ناظرین و نمایندگان فرماندار به وظیفه خود در انتخابات عمل نکردند/ مردم برای شرکت در مراسم سالگرد امام خمینی ثبت نام کنند

امام جمعه شهرستان پردیس ضمن دعوت از عموم مردم برای شرکت در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی از نواقص موجود در روند برگزاری انتخابات سخن گفت.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی پردیس خبر حجت‌الاسلام و المسلمین حسین توسلی در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته که با حضور پرشور مردم در مصلای نماز جمعه شهرستان پردیس برگزار شد اظهار داشت: فرا رسیدن ماه مبارک رمضان را به همه گان تبریک عرض می کنم.
وی با بیان اینکه ماه رمضان در روح و فکر و جان ما اثر می گذارد، تصریح کرد: این ماه گرسنگی تشنگی و زحمات خاص خود را دارد که در مقابل رحمت، غفران، فضل و الطاف الهی ناچیز است.
توسلی از تشکیل ستادی برای برگزاری مراسم سالگرد رحلت حضرت امام خمینی رحمت الله علیه در کنار مزار ایشان خبر داد.
وی با بیان اینکه امسال از استان‌های دیگر مهمانی برای شرکت در این مراسم به تهران نمی‌آیند ادامه داد: پایگاه های بسیج تمام مساجد از مشتاقان برای شرکت در این مراسم ثبت‌نام می‌کنند.
امام جمعه پردیس تصریح کرد: از عموم مردم و جوانان دعوت می کنم برای شرکت در مراسم سالگرد ایشان در پایگاه های بسیج ثبت نام کنند.
توسلی اظهار کرد: ۱۵ خرداد سالگرد آغاز نهضت حضرت امام خمینی رحمت الله علیه است که در پایان به پیروزی نهضت ایشان منجر شد.
توسلی گفت: پرونده انتخابات با حضور باشکوه مردم و مشارکت ۷۳ درصدی از کسانی که حائز شرایط بودند بسته شد.
امام جمعه شهرستان پردیس خاطرنشان کرد: در این شهرستان ۱۰۹ هزار نفر حایز شرایط بودند که ۸۷ هزار نفر در انتخابات ریاست جمهوری در ۷۹ هزار نفر در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا شرکت کردند.
وی گفت: شورای محترم نگهبان انتخابات را تایید و آقای روحانی به عنوان رئیس‌جمهور کشورمان انتخاب شدند اما در کنار انتخابات پدیده های پیش آمده که زیبنده نظام نیست.
وی عنوان کرد: هم در اطلاعیه و هم در مصاحبه سخنگوی شورای نگهبان لیستی از تخلفات صورت گرفته در حوزه انتخابات ریاست جمهوری ارائه شد.
امام جمعه شهرستان پردیس کمبود تعرفه در محل حوزه های رای گیری، طرح خرید و فروش رای در انتخابات ریاست جمهوری و تخلفات گسترده مسئولین اجرایی که سخنگوی قوه قضاییه رسما اعلام کرد را از جمله تخلفات مطرح شده در سطح کشور عنوان کرد.
توسلی توضیح داد: در یکی از شهرها صندوق شورای شهر و روستا بازشماری شد که تعداد آرای خوانده نشده برای افرادی پنج تا ده و در یک مورد صد رای بوده است.
وی تأکید کرد: این امر نشان می‌دهد ناظرین و نمایندگان فرماندار به وظیفه اصلی خود عمل نکرده اند.
توسلی اظهار کرد: فرماندار در جلسه ای که با حضور کاندیداها و نمایندگانشان برگزار شد گفت اجازه نمی دهیم حتی یک تخلف صورت بگیرد.
امام جمعه پردیس ادامه داد: از برخی می‌شنویم برای ورود به شورای شهر میلیاردی هزینه شده است تا جایی که ما می‌دانیم عضو شورا حقوق نداشته و تنها حق جلسه دریافت می‌کنند که گمان نمی کنم این مبلغ به ده یا ۲۰ میلیون تومان برسد.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *