امام جمعه پردیس:

مومنین منتظر رزق لایحتسب باشند

امام جمعه پردیس گفت: مقام معظم رهبری می فرمایند: مومنین و کسانی که دل در گرو خد دارند منتظر رزق لایحتسب باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر، حجت‌الاسلام والمسلمین حسین توسلی ظهر امروز در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه شهرستان پردیس که با حضور پر شور آحاد مختلف جامعه در مصلی شهر پردیس برگزار شد، پس از توصیه خود و نمازگزاران به تقوای الهی اظهار داشت: امروز ۲۲ بهمن بود و شما مردم با کرامت، بزرگواری و بصیرت در مراسم راهپیمایی و جشنهای دهه فجر شرکت کردید.

وی افزود: صحبت اصلی من همان کلماتی است که مقام معظم رهبری به مناسبت نوزدهم بهمن ماه در جمع فرماندهان و مسوولین عالی رتبه نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی بیان فرمودند.

توسلی ادامه داد: ایشان حرکت ۱۹ بهمن سال ۵۷ را رزق لایحتسب خوانده یعنی ما به این موضوع تفکر نمی کردیم که طیف عظیم از درون و بدنه ارتش جدا شده و به انقلابیون بپیوندند.

امام جمعه پردیس گفت: آقا فرمود این برای ما انقلابی ها یک حرکت خیلی عظیم بود.

وی با بیان اینکه فعل انجام شده از سوی نیروی هوایی حرکتی عظیم و بسیار ارزشمند بوده تصریح کرد: حرکت همافران، درجه داران و مسوولان نیروی هوایی واقعا کمر نظام، ارتش و رژیم پوسیده شاهنشاهی که آخرین لحظات مرگ و عمرشان برای باقی ماندن نظام طاغوت بود شکست.

توسلی اظهار داشت: بسیاری از نیروها و مسوولان بزرگ گارد شاهنشاهی کشور را ترک کرده بودند اما کسانی هم باقی مانده و هنوز خود نمایی می کردند.

امام جمعه پردیس تاکید کرد: مقام معظم رهبری می فرمایند: مومنین و کسانی که دل در گرو خد دارند منتظر رزق لایحتسب باشند.

وی خاطر نشان کرد: نکته اوج بیانات مقام معظم رهبری بیان و تحلیل او از دشمنی های امریکا بود و بعد هم از رییس جمهور جدید این کشور تشکر کرد.

توسلی گفت: ما سی و چند سال است که بد عهدی، پیمان شکنی، ظلم و ستم امریکا را فریاد می زنیم اما عده ای با رویت این مسایل باز هم در گوشه قلبشان دل در گرو محبت امریکایی ها دارند.

امام جمعه پردیس اضافه کرد: رهبر معظم انقلاب فرمودند این آقا در همین چند هفته تمام حقایق فساد اخلاقی، اقتصادی و اجتماعی امریکا را عریان و برهنه جلوی چشم دنیا به تماشا گذاشت.

وی خاطر نشان کرد: در رقابتهای انتخاباتی کاندیدای دو حزب از دو طرف شروع کردند مشکلات طرف مقابل را بیان کرده و آبروی طرف مقابل را بردند.

انتهای پیام/

 

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *