معاون بهزیستی آذربایجان‌غربی خبر داد

مناسب‌سازی اماکن مسکونی معلولان زیر پوشش بهزیستی آذربایجان غربی

معاون پشتیبانی و منابع انسانی بهزیستی آذربایجان‌غربی از مناسب‌سازی اماکن مسکونی معلولان زیر پوشش این سازمان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر، امیرعلی قلیزاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار داشت: مناسب‌سازی معابر شهری به منظور تردد راحت معلولان در شهرهای مختلف آذربایجان غربی مورد تاکید و توجه قرار دارد.

وی با بیان اینکه در این خصوص با شهرداری‌های شهرهای مختلف استان نیز هماهنگی لازم انجام گرفته است، خاطرنشان کرد: لازم است تا شهرداری‌ها توجه جدی به این موضوع داشته باشند.

معاون پشتیبانی و منابع انسانی بهزیستی آذربایجان غربی با بیان اینکه لازم است تا مناسب سازی معابر بیش از پیش مورد توجه شهرداری‌ها قرار گیرد، افزود: در این راستا شاهد تحقق عدالت اجتماعی است.

وی با بیان اینکه عدالت اجتماعی یکی از موضوعات مهم در تحقق عدالت اجتماعی است، ادامه داد: به‌کارگیری استعدادها و توانایی معلولان نیز حائز اهمیت است.

قلیزاده با بیان اینکه افراد معلول نیز باید به میزان افراد دیگر از خدمات شهری بهره‌مند شوند، اعلام کرد: ارائه خدمات به تمام افراد جامعه از وظایف اصلی تمام مسؤولان است.

معاون پشتیبانی و منابع انسانی بهزیستی آذربایجان‌غربی با بیان اینکه ایجاد جامعه مناسب برای ایجاد عدالت اجتماعی امری ضروری است که باید مورد توجه ویژه مسؤولان قرار گیرد.

وی با بیان اینکه مناسب‌سازی محیط صرفا برای استفاده از معلولان نبوده و کودکان و سالمندان نیز از مناسب سازی محیط بهره‌مند می‌شوند، اعلام کرد: باید تمام مردم جامعه از زیرساخت‌ها و فضای عمومی شهر استفاده کنند.

قلیزاده با بیان اینکه در این خصوص شاهد مناسب سازی اماکن مسکونی مددجویان بهزیستی نیز هستیم، اظهار داشت: این اقدام در راستای رفاه هر چه بیشتر معلولان اجرایی می‌شود.

انتهای پیام

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *