معرفی سه محصول فناور در چهارمین رویداد نونمایی پارک فناوری پردیس

پردیس خبر_ در چهارمین رویداد نونمایی دی ماه ۱۴۰۰ سه محصول فناور و نوآور ایرانی به کشور ارائه شد.

🔹 دکتر صدرخانلو رئیس مرکز توسعه تجارت فناوری پارک فناوری پردیس ضمن معرفی نونمایی به عنوان یک ابزار برای توسعه بازار محصولات پارک فناوری پردیس، از حمایت های مالی پارک از قراردادهای این رویداد خبرداد.

🔹 وی در ادامه با بیان اینکه نونمایی یک رویداد بروکر محور است، از شرایط ویژه برای حضار شرکت کننده در رویداد به مناسبت ۲۰ سالگی پارک فناوری پردیس گفت.

🔹 مهندس رستمی، به عنوان اولین ارائه دهنده به معرفی محصولات فناورانه با بیان سابقه ۱۵ ساله این شرکت در طراحی، تولید و ساخت منابع تغذیه سوئیچینگ از رقابت محصولات شرکت ایرانی با نمونه های خارجی خبر داد.

🔹 شرکت الکترونیک سپید افرا نیز با تولید منابع تغذیه سوئیچینگ توانسته طی سالهای گذشته مجوزات گوناگون داخلی و بین المللی را اخذ و به مجموعه های معتبری همچون شرکت مخابرات ایران، همراه اول، صداوسیما و … ارائه محصول و خدمت نماید. سازگاری محصولات این شرکت با برندهای مختلف موجود در بازار توانسته قابلیت رقابت بسیار خوبی به این شرکت ها ارائه دهد.

🔹 همچنین مهندس ایمان عباسپور به عنوان ارائه کننده دوم محصولات نواورانه با اشاره به نقش مهم علائم ریلی در امنیت جان مسافران مطالبی را عنوان کرد و در ادامه با معرفی کوتاهی از مجموعه و توانمندی های شرکت، از سابقه ۲۰ ساله در صنعت ریلی خبر داد و با معرفی سبد محصولات شرکت در این حوزه اینترلاکینگ الکترونیکی، تراک محور شماری، کنترل ترافیک مرکزی (CTC) و تسترهای مربوطه را از جمله محصولات ایرانی مجموعه معرفی کرد.

🔹 در انتها دکتر علیرضا مهرگو از شرکت فناوران طرح و توسعه با اشاره به فعالیت ده ساله مجموعه خود، به معرفی کوتاه محصولات مختلفی که طی این مدت توسط این شرکت تولید شده است، پرداخت و محصولات مختلفی که همه از تخصص حوزه مکاترونیک این شرکت آغاز شده و هر کدام میتواند نیازهای مختلف کشور را پاسخ دهد مثل کارت حفاظت از ترکشن موتور لوکوموتیو، سیستم هدایت مرکزی، کالیبراتور سیستم هدایت مرکزی و سیستم اطلاعات مسافر، برخی از محصولات شرکت سپنا بودند که در این رویداد معرفی شدند.

🔹 همچنین فائزه تیموری ، بروکر و مجری رویدادهای نونمایی، از حضور بیش از ۵۰ مشتری به صورت حضوری و آنلاین در برنامه رونمایی دی ماه خبر داد و در ادامه گفت، پس از هر رویداد مذاکرات توسط بروکر رویداد تا حصول نتیجه پیگیری خواهد شد.

🔹 وی هدف اصلی این رویداد مواجه مستقیم شرکت های دانش بنیان و فناوری با بازار اعلام کرد و گفت: نونمایی تلاش می کند تا محصولات فناورانه در یک فرایند درست به بازار هدف معرفی شوند.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر :

http://Www.Pardiskhabar.ir

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *